Zajímavosti

Zajímá vás, kteří český dabéři propůjčili své hlasy postavám ze seriálu Violetta? V tomto článku naleznete seznam. V něm najdete jméno herce, jeho postavu a českého dabéra. (seznam platí pro 2. sérii)

1. července 2017 v 15:23 | Rossa
Zajímá vás, kteří český dabéři propůjčili své hlasy postavám ze seriálu Violetta? V tomto článku naleznete seznam. V něm najdete jméno herce, jeho postavu a českého dabéra.
(seznam platí pro 2. sérii)

nápad

7. června 2017 v 14:16 | Rossa

ahojky napadlo mě sem dávat vlasní díla vymyšleného příběhu prosím vás napište do komentářu váš názor děkujiAhoj tu je první díl mého příběhu !! El Amor no es para simpre ( v překladu - láska není navždy )
Teď něco o příběhu - Jorge a Tini spolu chodí už 8 měsíců ... bydlí s Cande a Jorge s Ruggem - nebydlí od sebe moc daleko ale shodli se na tom že se co nejdřív přestěhujou aby byli páry spolu .....Jorge bude mít narozeniny -> z pohledu Tini .
Ráno jsem se vzbudila a šla jsem radostně a hlasitě vzbudit Cande ....s křikem jsem jí řekla -
"Cande vstávej !!!! Dneska má můj miláček narozky !!!!!!!!!!!!!!,,
Cande asi po patnácti minutách vstala a ihned sme začali připravovat výzdobu a všechny věci na narozeninové překvápko .... /v tom okamžiku mi zazvonil telefon aaaa byl to Jorge !!!! / - tak jsem to zdvihla....|TELEFONÁT| Jorge - Ahoj lásko ...přeju ti dobré ráno !!!!
Tini - ahoj .... Co se děje že mi voláš tak brzy ??
Jorge - potřebuju aby si cca za 20 minut byla v parku a hezky se oblékni!!!
Tini- NOo tak dobře za chvíli tam budu ....
Jorge - Tini ?
Tini - Ano ?
Jorge - miluji tě !
Tini - já tebe taky <3 Výsledek obrázku pro Tini stoessel a Jorge Blanco a Ruggero a Cande

Nové videoklipy hvězd Violetty

24. května 2017 v 14:49 | Rossa

Nové videoklipy hvězd Violetty

LodovicacomelloTini Stoessel v pátek vydala nový videoklip, no není jediná bývalá hvězda Violetty, které se v poslední době dostalo takového úspěchu. Hned den po Tini vydala svůj nový videoklip také Lodovica Comello, která se stala v rodné Itálii velkou hvězdou a nyní pracuje už na svém třetím sólovém albu, které by měla vydat už během května. Píseň se jmenuje "50 Shades of Colours" a objeví se právě na připravované desce. Samotný videoklip je plný energie, barev, je moc hezky zpracovaný a k písničce se skvěle hodí. Navíc se jedná o vůbec první videoklip k písni, kterou Lodo nazpívala v angličtině. Určitě se podívejte a nezapomeňte napsat, jak se vám nová píseň i samotný klip líbí! :)Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Jorge Blanco

Další novinky jsou o něco starší, konkrétně z první poloviny dubna, ale rozhodně stojí za zmíňku. Jorge Blanco již v březnu zveřejnil první píseň z jeho dlouho očekávaného prvního alba s názvem Risky Business a 13. dubna k němu zveřejnil také oficiální videoklip. Pokud opomeneme klipy k filmu Tini, tak se jedná o úplně první sólový videoklip bývalé hvězdy Violetty! Stejně jako samotná píseň je i videoklip velmi zajímavě zpracovaný a rozhodně je to něco úplně jiného, než na co jsme u Jorgeho zvyklí. Zda se vám videoklip a styl kterým se Jorge tentokrát vydal líbí, můžete psát do komentářů.
Pokud jste na mobilu, odkaz ZDE

Poslední videoklip byl zveřejněn přesně před měsícem a vydal ho francouzský herec Damien Lauretta, který si ve třetí sérii Violetty zahrál postavu Alexe/Clemonta. Damien se po skončení Violetty vrátil do rodné země a vydal se na hudební dráhu. Už v únoru minulého roku vydal svůj první videoklip k písni Fall In Love a 7. dubna k němu přibyl druhý, a to k písni Dreamin'. Písnička je zpívaná napůl ve francouzštině a napůl v angličtině a stejně jako její videoklip je moc hezká, tak pokud jste jí ještě neslyšeli, určitě si jí nenechte ujít! :)

Jorge Blanco - Summer Soul

24. května 2017 v 14:37 | Rossa

Jorge Blanco - Summer Soul

už jsem tu zase po dlouhé době neměla sem na to čas ale tady jsou pár zajímavostí


tento krát tu máme jednu hudební novinku od Jorgeho Blanca, který ve čtvrtek 18. května vydal další písničku z jeho dlouho očekávané první sólové desky. Song nese název "Summer Soul" a jedná se o druhou píseň, kterou Jorge vydal jako ukázku z jeho alba. Jak už jde z názvu poznat, jedná se o letní energickou píseň, která je dle mého opravdu chytlavá a velmi zajímavě zpracovaná. Mě osobně zaujala více než předešlá písnička Risky

Moje Facebooková stránka

12. března 2017 v 19:14 | Rossa

MOJE FB. STRÁNKA..!!


Fotka uživatele Violetta CZ I love Violetta.Výsledek obrázku pro Violetta

Učíme se Španělsky ;-)

4. března 2017 v 20:31 | Rossa

Učíme se Španělsky..

Jeden džus pro dva! Un zumo por dos!
Ahoj, jmenuji se -- a jsem z Česka! Hola, me llamo -- y soy Checa.
Zbožňuju hudbu! Adoro la musica!
Miluju Davida! Me encanta David.
Vítejte na mém blogu! Bienvenidos a mi blog!
Teď je u mě večírek, přijdeš taky? Ahora es parte de mí , te acercas demasiado?

Chyby ve filmu Violetta

4. března 2017 v 20:23 | Rossa

Chyby ve filmu Smějící se

1) Taška

V 21. epizodě 1. série se v jedné scéně bavila Violetta s Camilou a měla červenou tašku na svém pravém rameni. O záběr dál, když si šla promluvit s Tomásem, už měla ale tašku na rameni levém.
2) Hodinky
Ve 22. epizodě 1. série neměla Francesca na své levé ruce ve Studiu 21 růžové hodinky, ale v další scéně v Resto Baru už je na ruce měla.
3) Výraz Naty
Ve 23. epizodě 1. série, když se projevila Leónova alergická reakce na jahodový džus, byl výraz Naty v prvním záběru zcela odlišný než v záběru druhém.
4) Hodinky, rukáv u košile
Ve 23. epizodě 1. série, když Pablo, Angie a Gregorio vítají Antonia před Studiem 21, má v prvním záběru Pablo mírně vyhrnutý rukáv od košile a viditelné hodinky na levé ruce. Ve 2. záběru už má ale rukáv natažený a hodinky vidět nejsou.
5) Řetízek
Ve 27. epizodě 1. série, když se Jade bavila s Olgou, neměla na krku žádný řetízek. V další scéně, když měla rozhovor se svým bratrem Matías, už jej ale na krku měla.

6) Náramky
Ve 27. epizodě 1. série, když šla Olga vynadat slečně Jade, neměla na levé ruce žádné náramky. Hned v další scéně, když vše vyprávěla Ramallovi, už na ruce náramky ale měla.
7) Kamera
Při natáčení videoklipu k písni "Algo se enciende", který se objevil v 66. epizodě 2. série, se v záběru nechtěně objevila jiná kamera, která tam jistě být něměla.
8) Náramek
Ve 20. epizodě 1. série měla Ludmila na své pravé ruce v učebně zpěvu zlatý náramek. O pár záběrů dál, když byla spolu s Naty ve sborovně, ho už ale neměla. Kam se poděl?
9) Dveře - klika
Klika je u dveří domu Castillových v jednom záběru na pravé straně, ale v jiném záběru je hned klika na straně levé.
10) Ruce v bok
V 19. epizodě 1. série spolu měli na zahradě rozhovor Olga s Ramallem a slečna Olga měla v prvním záběru pravou ruku mírně podél těla, ale jen o jediný záběr dál už měla obě ruce v bok.

The U-Mix Show - 1.díl

4. února 2017 v 14:03 | Rossa

The U-Mix Show - 1.díl


Nezapomeňte si zapnou TITULKY ;)

The U-Mix Show - 2.díl

4. února 2017 v 13:56 | Rossa

The U-Mix Show - 2.díl

nezapomeňte si zapnou titulky ;)

Federico

3. února 2017 v 15:14 | Rossa
1.Ruggero pochází stejně jako jeho postava z Itálie.
2.Svůj talent začal rozvíjet už od 6 let.
3.V roce 2004 (11 let) studoval na herecké akademii.
4.Byl součástí hudební skupiny 65013.
5.V roce 2010 se zúčastnil Italského Xfactoru.
6.Dostal se až do finále.
7.Když ho vybrali do seriálu Violetta,neuměl ani slovo Španělsky.
8.Myslí,že Violetta je úspěšná,kvůli muzice.
9.Když hrál v 2.sérii Violetta přestěhoval se do Buenous Aires.
10.Řiká že nejraději vystupuje v Itálii,protože miluje Energii Italských fanoušků.

Co nevíte o hercích...

14. ledna 2017 v 15:13 | Rossa

Všichni známe herce na plátně,známe jak se chovají v seriálu Violetta a víme to,co nám režisér nabídne.Co se ale podívat na skutečný život herců,na jejich Koníčky,zábavu a celkově na jejich reálný život. Ukážeme si to,co v seriálu Violetta neuvidíme a rozhodně budete překvapeni!

1. Martina Stoessel(Violetta) má tetování na ruce

Má ho na pravém zápěstí,je zde: All you need is love(všechno co potřebuješ je láska)2.Herci ze seriálu Violetta navštívili Disneyland.

A to konkrétně v Paříži. Zábavu si nemohli nechat ujít bez společné fotky se všema.


3. Mercedes(Ludmila) a Pablo(Tomas)

Tihle dva opravdu tvořili pár,ale rozešli se...4.Clara Alonso(Angie) Dabuje!

Komu že to Clara propůjčila hlas? Je to Bea ve španělské verzi Fish Hooks(rybičky).


5.Talent už od malička.

Jorge Blanco(Leon) začal hrát na kytaru už v 8 letech a zpívat začal v 11!


6.Jorge Blanco(Leon) kuchtí!

A není sám,společne s Mercedes Lambre(Ludmilou) vytvořili dort na Candelariiny(Kamila) narozeniny.7.Nejmladší z rodiny

Candelaria Molfese(Kamila) je nejmladší z její rodiny a má 4 starší sestry.


8.Bubny!

Když byl Nicolás Garnier(Andres) malý,učil se hrát na bubny.9.Původ stejný i v realitě

Samuel Nascimento(Broduey) je původem opravdu z Brazílie a jeho fanoušci se nazývají "Samukitas".10.Vysoký Diego

Diego Ramos(Hermán) měří neuvěřitelných 188cm.11.starší sestra

Lodovica Comello(Francesca) má starší sestru jménem llaria.12.Nejlepší přítel člověka

Facundo Gambandé(Maxi) má psa jménem Albus. No není roztomilý?13.Milovník sportů

Pablo Espinosa(Tomás) miluje hodně sportů,mezi něž patří například basketball,jízda na koni,na skatu....14.Nejenom herec...

Alberto Fernández de Rosa(Antonio) se nevěnuje pouze hrectví,vytvořil více než 12 filmů a jeho kariéra začala v jeho neuvěřitelných 11-ti letech.15.Rád chodí ven mimo práci

Pablo Sultani(Beto) má rád,když si může vyjít ven společně se svými kolegy.
16. Filmové triky

Ve skutečnosti jsou místa a jeviště kde herci vystupují malá,stačí spousta předmětů,barev,dobrých záběrů a velikost je jiná.17.Pravá osobnost Martiny

Ve skutečnosti je Martina(Violetta) na place klidná a tichá,ale nikdy se neunaví a dokud není choreografie perfektní,nepřestává trénovat. Nejvíc jí sedí Hip Hop a Reggaeton.18.Perfektní služby

Při natáčení 1.série jezdilo pro Lucu,Jorgeho,Albu a Pabla auto a vozilo je na natáčení.19.Kdo za vším stojí?

Zajímalo vás,kdo ovládá herce na place? Je to Tali,výkonná producentka.
Na začátku sehnala finance na tvorbu seriálu a dokonce i herce z Itálie.

20.Starší brácha

Alba Rico(Naty) má staršího bráchu jménem Ramon.21.Mňau

Mercedes Lambre(Ludmila) má kočku jménem Helena.


22.Nesnáší tancování

Pablo Espinosa(Tomás) nesnáší tancování!23.Bojím se klaunů

Když byla Lodovica Comello(Francesca) malá,bála se klaunů.
Vždy když nějakého uviděla,rozbrečela se.

24.Mladý talent

Ruggero Pasquarelli(Federico) umí hrát jak na
kytaru,tak i na piáno.

25. Učení je mučení

Ruggero Pasquarelli (Federico) se kvůli natáčení musel naučit Španělsky, trvalo mu to měsíce!26. Něco o Valerii

Valeria Baroni (Lara) je původem z Itálie a je herečka a tanečnice.27. Mami, tati...odcházím

Clara Alonso (Angie) opustila dům rodičů v 19-ti letech.28. Tetování

Lodovica má na těle 3 tetování. Jedno na rameni, na boku a na krku.29. Strach?

Mnoho lidí má z Mercedes strach, ale ve skutečnosti je to milá holka. Jen ta role záporačky jí to kazí.

30. Filmový koumák a idol

Alberto Fernández se podílel na přibližně 20-ti filmech! Dokonce byl mladým idolem Argentiny, když mu bylo 18 let.


31. Blogerka jako my

Alba rico má blog s názvem "My B-Side," což by se dalo přeložit jako "Moje druhá strana."32. Chodí s modelkou

Nicolás Garnier chodí s modelkou, jmenuje se Raphaela Da Silva.

Jak šel s herci ČAS...

14. ledna 2017 v 13:15 | Rossa

Dneska tu máme první díl blogového projektu. Máme tu pár fotek Jorge Blanca, tedy Leona. Rozklikněte ceý článek.V druhém díle nového projektu se podíváme na Martinu Stoessel a její vývoj v mládí.

do třetice všeho dobrého tu pro dnešek máme Ruggera a jeho přeměnu časem.Světla, kamera, ... UPsS :)

11. ledna 2017 v 21:27 | Rossa

Světala, kamera ... Upss!! Smějící sePopletená slova, výbuchy smíchu, zapomenutý text či nechtěný předmět v záběru, to vše dokázalo natáčení Violetty znepříjemnit, ale na druhou stranu také trochu zpestřit.


Zápisky z natáčení Violetta

7. prosince 2016 v 16:34 | Rossa

kluci Jorge, Xabiani a Diego opět zvou na natáčení videoklipu. Tentokrát jde o klip k písni On Beat.


V dalším videu ze zákulisí Violetty nás herci zvou na natáčení videoklipu k písni Como Quieres.
V dalších zápiskách z natáčení Violetty se podíváme přímo na natáčení videoklipu k písni Peligrosamente Bellas.


V tomhle video nám kluci předvedou malou ukázku písně Entre Dos Mundos.Tentokrát nám kluci Jorge, Diego a Xabiani zahrají píseň Yo Soy Asi.V dnešním videu se dovíme, jestli herci z Violetty opravdu znají všechny písně, které v seriálu zpívají.Dnes nás provede Cande (Camila) seriálovou šatnou.krátkých videí s Violettou, které Disney Channel zařadil do reklamních bloků. Tentokrát mluví Tini a Mechi o svém přátelství...Určitě jste si všimli, že Disney Channel už od září do reklamních bloků zařadil krátká videa s Violettou, kde herci prozrazují různá tajemství ze zákulisí seriálu. Nyní Disney Channel začal přidávat tyhle videa i na YouTube, takže tady je první z nich, ve kterém Martina představuje Violettin pokoj.Věděli jste že...

3. prosince 2016 v 15:42 | Rossa
Je tady další vydání rubriky Věděli, jste, že... s dalšími pěti zajímavostmi o Violettě, a o našich oblíbených hercích. Věřím, že i tentokrát se dovíte něco nového. :) Tak například, Věděli jste, že...

...Facu Gambandé si nechal udělat tetování?

...Lodovica Comello propůjčila v italské verzi nové pohádky od Disney a Pixaru Inside Out (V hlavě) svůj hlas hlavní postavě Joy (Radost)? Po Univerzitě pro příšerky tak jde pro Lodo už o druhou zkušenost s dabingem.
...Mercedes Lambre se původně vůbec neplánovala účastnit konkurzu do Violetty? Doprovázela zde jenom svoji přítelkyni, no když ji tvůrci uviděli, okamžitě ji oslovili, jestli by to také nechtěla zkusit....Herec Pablo Sultani (Beto) hraje v argentinské verzi muzikálu Shrek hlavní roli, tedy Shreka?


...Písně Ahí Estaré a Te Esperaré nebyly napsané pro Violettu? Obě jsou ze staršího seriálu latinskoamerického Disney Channelu "Cuando Toca La Campana", ve kterém si jinak zahráli například i Xabiani Ponce de León (Marco), Clara Alonso (Angie), Valeria Baroni (Lara) a Jorge Balnco, který shodou náhod píseň Ahí Estaré i zpíval. Původní verzi si můžete vyslechnout ZDE


...Se Tini Stoessel a její o 7 let starší přítel Peter Lanzani rozešli? Tini to potvrdila v polovině dubna v rozhovoru pro jednu argentinskou televizi. Řekla, že to byl zdravý rozchod, a zůstávají i nadále přáteli.


...Clara ALonso (Angie) nedávno změnila účes? Nyní je z ní bruneta.


...Herec Joaquin Berthold (Matias) hraje na profesionální úrovní pozemní hokej? Dokonce hraje v pozici brankáře v argentinském národním týmu!


...Scény v Madridu v 2. sérii se sice odehrávaly mezi epizody 72-76, ale ve skutečnosti se natáčely až na závěr? Pozorný divák si například mohl všimnout, že má Violetta v epizodách z Madridu malinko světlejší barvu vlasů.


...Na turné Violetta en Vivo musel být koncert ve španělském městě Valencie (v prosinci 2013), předčasně ukončen, a lidi byli evakuováni, protože se zřítila část stopu, a zranila jednoho z pracovníků?


...Minulý měsíc vydal Ruggero Pasquarelli (Federico) svou autobiografickou knihu s názvem "Mi piace!" v překladu "To se mi líbí"?


...V roce 2003 Diego Domínguez (Diego) jako 11letý soutěžil ve španělské dětské pěvecké soutěži Eurojunior?


...Herec Ezequiel Rodriguez (Pablo) se nejprve ucházel o roli Violettina otce?


...Clara Alonso (Angie) v současnosti září v italské televizní soutěži Notti sul ghiaccio (Noci na ledě)? Soutěž je něco jako StarDance na bruslích, a zatím si v ní se svým tanečním partnerem vedou velmi dobře.


...Candelaria Molfese (Camila) má zezadu na krku vytetované malé srdíčko?

...Když měla Martina Stoessel 10 let, tedy v roce 2007, zahrála si v argentinském seriálu Patito Feo? Byla to její první herecká zkušenost a zajímavostí je, že v seriálu hrál i Diego Ramos (Herman) či Rodrigo Velilla (Napo).


...Diego Domínguez (Diego) má 3 tetování?


...Seriálová Violetta se narodila 26. června 1995? Datum jejího narození je například vidět na přihlášce do studia. Violetta je tedy o necelé 2 roky starší než její představitelka Martina Stoessel.


...Seriál Violetta se měl původně jmenovat Esperanza mía (Moje naděje) nebo Esperanza (Naděje)?


...Jorge Blanco (Leon) si při konci turné Violetta en vivo vymknul kotník a skončil na invalidním vozíku?


...Martina Stoessel se potkala se světově známým argentinským fotbalistou Lionelem Messim? Paradoxem je, že sám Messi přšiel za Tini, kvůli své malé neteři, která ji chtěla potkat.


...Alba Rico (Naty) žila 5 let v Londýně?


...Lodovica Comello (Fran) a Tini Stoessel (Violetta) nadabovaly postavy Carrie a Britney v italské verzi filmu Univerzita pro příšerky?...Mercedes Lambre (Ludmila) a taky Diego Domínguez (Diego) kouří?

...Valeria Baroni (Lara) a Clara Alonso (Angie) se znaly už před Violettou, jelikož spolu v roce 2008 hrály v argentinské verzi filmu High School Musical: El Desafio?


...Mercedes Lambre (Ludmila) a Xabiani Ponce De León (Marco) spolu ve skutečnosti tvoří pár?


...Martina Stoessel napsala vlastní autobiografickou knihu s názvem Simplemente Tini (Jednoduše Tini)?


...Ruggero Pasquarelli (Federico) v roce 2010 soutěžil v Itálii v X-factoru a umístil se na 6. místě?


...Candelaria Molfese (Camila) nosila během 1. série Violetty rovnátka? Jelikož ale měla bílou barvu, téměř nebyla vidět.


...Když šla Martina Stoessel na první konkurz do seriálu Violetta, bylo jí teprve 14?


...Martina Stoessel se začátkem září v Římě oficiálně setkala s papežem Františkem?


...Lodovica Comello a Alba Rico letěli poprvé do Buenos Aires v jednom letadle?


...Když byl Jorge Blanco malý ho prý ve škole ostatní kluci šikanovali?


...Od 1. září se Violetta vysílá i v USA? Ne však s anglickým dabingem na Disney Channel, ale na televizním kanálu Azteca, který vysílá ve španělštině....Mercedes Lambre umí velmi dobře malovat?


...Herečka Mercedes Lambre (představitelka Ludmili) není přirozená blondýna? Původně měla hnědé vlasy.


...Nejoblíbenější píseň Tini Stoessel (Violetty) z celé 1. série je píseň Ser Mejor?


...Trvalo měsíce, než se Ruggero Pasquarelli (Federico) naučil kvůli seriálu Violetta španělsky?

...Jorge Blanco (Leon) se svou partnerkou Stephie Camarena tvoří pár už 7 let? Nedávno se dokonce šeptalo, že je Stephie těhotná, no nic takového nebylo potvrzeno.


...Nejvíc shlédnutí na YouTube má ze všech písní z celého seriálu píseň Hoy Somos Más? Podívalo se na ní víc jako 57 milionů lidí. Na druhém místě je píseň Te Creo s více než 45 milionů shlédnutí.


...28. července v den premiéry třetí série se konala speciální tisková konference s hvězdami seriálu?


...Exkluzivní předpremiéra třetí řady, kterou uveřejnil na svém YouTube kanálu Disney Channel LA má k dnešnímu dni víc jako 2 miliony shlédnutí?
...Postava, kterou ztvárňuje Damien Lauretta se ve skutečnosti jmenuje Clement, no před všemi ve studiu se vydává za Alexe?


...Scéna s Violettou a Leonem v balóně z první epizody 3. série, se ve skutečnosti nenatáčela v opravdovém balóně? Opravdový byl pouze koš, který byl vyzvednutý jeřábem....Všechny tetování, které má Tini se rozhodli v seriálu maskovat, protože se nehodí k postavě Violetty?


...Tini Stoessel (Violetta) má na zdi ve svém pokoji stejný nápis jaký má vytetovaný na zápěstí, tedy "All U Need is Love" ?


...Lodovica Comello (Francesca) a Ruggero Pasquarelli (Federico) někdy během natáčení schválně mluví italsky, aby jim nikdo nerozuměl?


...Mirta Wons (Olga) je napůl polka?


...Candelaria Molfese (Camila) a Facundo Gambandé (Maxi) prý ve skutečnosti tvoří pár?


...Florencia Benítez měla dlouhé vlasy, no kvůli roli Jade ve Violettě se musela ostříhat?


...Clara Alonso (Angie) a Diego Domínguez, který hraje ve druhé sérii Diega, ve skutečnosti tvoří pár?...Oblečení Violetty do seriálu navrhuje mladá návrhářka Electra Formosa, kterou můžeme znát z Disney pořadu Oblékni se jako hvězda?


...Škola ani dům Violetty nejsou reálné místa? Interiéry se natáčí ve studiích a záběry venku před Studiem 21 se natáčí před Univerzitou v Buenos Aires....Jorge Blanco (León) začal hrát na kytaru už v 8 letech a zpívat začal když mu bylo 11?
...Oblíbený předmět Martiny Stoessel (Violetty) je dějepis?


...Ačkoliv v seriálu jsou Ludmila a Violetta nepřítelkyně, v reálném životě jsou Marcedes a Martina velmi dobré kamarádky?


...Violetta je vůbec první seriál na způsob telenovely od Disney channel?


...Martina Stosessel (Violetta) měla na začátku první série teprve 14 let, i když hrála sedmnáctiletou? Celkově je také nejmladší z celého obsazení Violetty.


...Herečka Florencia Benítez, představitelka Jade ve skutečností zpívá operu?


...Příjmení Jorgeho (Leóna) tedy Blanco, znamená česky bílý?


...Martina Stossel (Violetta) a Jorge Blanco (León) jsou ve skutečnosti opravdu velmi dobří přátelé? Oba jsou ale zadaní.


...Martina Stoessel (Violetta) má na zápěstí vytetované "All you need is love" teda "Vše co potřebuješ je láska"?


...Seriál Violetta má na své oficiální Facebookové stránce přes 4 miliony fanoušků?


...Po zhlédnutí 20 miliony diváky v Evropě během prvních 3 měsíců roku 2013 se pořad stal na YouTubu ve Francii, Španělsku a Itálii vyhledávanější než pojmy Lady Gaga a Katy Perry?


...I když jsou Debby Ryan (Bailey) ze Sladkého života na moři a Jorge Blanco (León) z Violetty ze zcela odlišných zemí, znají se?


...Clara Alonso, představitelka Angie, i přes to, že hrá dospělou učitelku a tetu Violetty má ve skutečnosti 24 let, takže je pouze o 7 let starší jako Martina Stossel (Violetta), a stejně stará jako Lodovica Comello (Francesca) , která hraje studentku?...představitel Tomáse Pablo Espinosa a představitelka Ludmili Mercedes Lambre ve skutečném životě tvořili delší dobu pár? Momentálně už ale spolu nejsou.
...V původním znění má Violetta v seriálu přezdívku Vilu, no v češtině je přeložená jako Vio?
...V Itálii premiéra seriálu dosáhla nejvyšší sledovanosti v historii premiér italského Disney Channelu?

Violetta - Český dabing

3. prosince 2016 v 14:25 | Rossa
Zajímá vás, kteří český dabéři propůjčili své hlasy postavám ze seriálu Violetta? V tomto článku naleznete seznam. V něm najdete jméno herce, jeho postavu a českého dabéra.
(seznam platí pro 2. sérii)
 
 

Reklama