Vi♥letta: N♥vý sen!

Violetta: Nový sen 9

11. ledna 2017 v 21:08 | Rossa


- Vi♥letta a Le♥n ...


Další epizoda ze série Violetta: Nový sen se věnuje Leonettě. Jorge a Tini nás sebou vezmou na natáčení a nejen, že nám prozradí, jaké pletky čekají jejich postavy ve třetí sérii a jak se jim jako hereckým partnerům spolupracuje, ale můžeme taky vidět jak vznikala známá scéna v balónu a mnohem víc. Tak se určitě mrkněte. :)

Violetta: Nový sen 8

11. ledna 2017 v 21:05 | Rossa


- Boy band ...

Kapela kluků hraje ve třetí sérii Violetty důležitou roli. Další díl série videí Violetta: Nový sen nás vezme opět do zákulisí natáčení, kde nám Jorge, Diego, Nico, Facu a Samu o Boy Bandu, neboli klučičí kapele něco málo prozradí.


Violetta: Nový sen 7

11. ledna 2017 v 21:03 | Rossa


- Vše o HOLKÁCH ...

V dalším dílu speciálu Violetta: Nový sen nahlédneme do světa dívek. Probereme si vztahy mezi postavami a herečky ze seriálu nám prozradí také to, jaké mají vztahy když se kamery vypínají. Pokud chcete vědět vše o holkách, určitě se podívejte na další díl ze zákulisí natáčení Violetty 3! :)


Violetta: Nový sen 6

11. ledna 2017 v 21:01 | Rossa


- Běžný den na place ...


Dnes se s pořadem Nový sen opět podíváme do zákulisí natáčení 3. série Violetty a zjistíme, jak probíhá běžný natáčecí den na place. Nejenže nám herci prozradí něco málo o svých zvycích či o tom, jak to na place funguje, ale dovíme se taky jestli někdo na natáčení chodí pozdě a kdo je naopak ve všem puntičkář. Určitě se podívejte. :)

Violetta: Nový sen 5

11. ledna 2017 v 20:38 | Rossa


- První taneční den ...


Z Barcelony se v dnešním videu podíváme zpátky do Buenos Aires, do natáčeních studií a spolu s herci budeme mít možnost prožít jejich první natáčecí den v domácích podmínkách po dlouhé době. Jak vznikaly scény z prvních epizod 3. série se dovíte pouze v další epizodě série Nový sen! Tak se určitě podívejte. :)


Violetta: Nový sen 4

11. ledna 2017 v 20:36 | Rossa


- Choreografie ...


Máme tady další z videí ze zákulisí natáčení Violetty 3, dnes se podíváme na to, jak se připravují choreografie, které jsou neodmyslitelnou součástí seriálu. Konkrétně zjistíme, jak vznikala choreografie k písni En Gira, a to díky exkluzivním záběrům přímo ze zkoušky. Užijte si video! :)


Violetta: Nový sen 3

11. ledna 2017 v 20:33 | Rossa


- Look a Styl ...


V dalším videu ze série Nový sen můžeme nahlédnout přímo do šaten seriálu, odkud pochází všechno oblečení, které můžeme v seriálu na našich postavách vidět. Stejně tak nás kamery zavedou na kostýmovou zkoušku a chybět nemůže ani pohled do maskérny, kde se herci mění na své postavy.

Violetta: Nový sen 2

11. ledna 2017 v 20:30 | Rossa


- Nové písničky...


Tentokrát nás herci vezmou do nahrávacího studia, přímo na nahrávání nových písní ke třetí sérii Violetty, tedy na album Gira Mi Canción. Exkluzivně se tak můžeme podívat jak vznikaly hity jako En Gira, Amor En El Aire či Aprendi a Decir Adiós, a herci nám o těchhle písních taky něco málo prozradí.


Violetta: Nový sen

11. ledna 2017 v 20:27 | RossaZajímá vás, co naši oblíbeni herci dělají na natáčení Violetty? Jak to vypadá když zkouší, připravují se v maskérně nebo přímo na place? To všechno se máte možnost dovědět v speciálních videích s názvem Violetta: Nový sen. V doprovodu herců se můžete podívat přímo na natáčení třetí série Violetty a nahlédnou do zákulisí výroby! Zde najdete všechny epizody exkluzivně taky s českým dabingem!

-Natáčení v Barceloně...

Herci z Violetty nás vezmou přímo do Barcelony, na natáčení prvních epizod třetí série Violetty. Nejen, že se můžeme podívat přímo na plac, ale herci nám na taky prozradí jak se jim zpátky do svých rolí vracelo a co jejich postavy čeká!

 
 

Reklama