Souboj dvou nápadníku.

Versus-Violetta 3

11. ledna 2017 v 20:19 | Rossa


První díl 3. série Versus je tady! V nové sérii videí se utkají herci z Violetty, aby si změřili síly v různých úkolech, soutěžích či výzvách. V prvním ze sedmi dílů zjistíme, jak dobře znají své kamarády. Uhodnou, který z herců se skrývá za fotografií z dětství? K videu samozřejmě nechybí ani exkluzivní české titulky, o které jsem se sám postaral. O své španělštině nemůžu říct, že je profesionální, proto beru každou námitku, ale určitě jsem se hodně snažil, a myslím, že by měl být překlad v pořádku. Teď už pojďme na první díl nového Versus. Takže... kdo to je?

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.


Violetta - Versus

7. prosince 2016 v 17:35 | Rossa

Violetta - Versus

Mnozí si určitě vzpomínáte na "miniseriál" od Disney Channel LA - Souboj dvou nápadníků, ve kterém Pablo (Tomás) a Jorge (Leon) z Violetty soupeřili v různých zábavných disciplínách. Tentokrát se však proti sobě nestaví pouze dva, ale až čtyři kluci z Violetty. Jorge (Leon), Facu (Maxi), Nico (Andrés) a Samuel (Broduey) si změří síly v různých přátelských soutěžích. Videa jsou plná vtipných okamžiků, takže se určitě pobavíte. Osmidílný seriál, který nese název Violetta: VERSUS najdete exkluzivně pouze tady na blogu s českými titulky!
Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol "titulky", který najdete vedle nastavení kvality videa. Může se zobrazovat i jako symbol "CC".

Pokud video nejde spusit, klikněte ZDE

Violetta: Souboj dvou nápadníků

7. prosince 2016 v 16:21 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků
León a Tomás. Dva zcela odlišní kluci, kteří denně v seriálu Violetta bojují o srdce Violetty, kterou oba milují. Jaké by to ale asi bylo, kdyby se tyto dva kluci utkali proti sobě v reálném životě? Latinskoamerický Disney channel připravil speciální mini seriál, ve kterém se Jorge (León) a Pablo (Tomás) utkávají v řade přátelských soubojů v různých disciplínách! Český Disney channel tyto videa pro nás nadaboval. Všechny epizody najdete zde.

Violetta: Souboj dvou nápadníků 1 - Improvizace

7. prosince 2016 v 16:19 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků 1 - Improvizace


Jde o pořad který připravil Disney Latinská Amerika, a český Disney Channel se ho rozhodl nadabovat. Violettiny dva nápadníci Tomás (Pablo) a León (Jorge) se utkávají v řadě přátelských soubojích. V prvním díle s názvem Improvizace (v originálu "A Improvisar") jde o improvizační schopnosti kluků. Dost řečí, jde se nato!Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

Violetta: Souboj dvou nápadníků 2 - Zbav se toho!

7. prosince 2016 v 16:16 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků 2 - Zbav se toho!


Druhý souboj je tady! Pablo a Jorge opět bojují proti sobě. Který tentokrát zvítězí? V epizodě Zbav se toho! (v originálu ¡A sacudirse!) se ukáže jejich šikovnost. Vyhraje ten, který se dokáže zbavit více míčků. Sice jeden s nejkratších dílů, no i tak se určitě pobavíte!Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

Violetta: Souboj dvou nápadníků 3 - Divoký býk

7. prosince 2016 v 16:12 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků 3 - Divoký býk


Třetí díl ze Souboje dvou nápadníků, který se rozhodl Český Disney Channel exkluzivně nadabovat je tady! V epizodě Divoký býk (v originálu Toro salvaje), ve které půjde o vytrvalost si opět změří své síly nápadníci Violetty Jorge (León) a Pablo (Tomás). Pro oba je připraven divoký mechanický býk. Který se udrží déle?Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

Violetta: Souboj dvou nápadníků 4 - Mysli, mysli, mysli

7. prosince 2016 v 16:09 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků 4 - Mysli, mysli, mysli


Čtvrtý souboj nese název Mysli, mysli, mysli (v originálu Piensa, piensa, piensa). Na rozdíl od předešlých soubojů, ve kterých šlo spíše o fyzické zdatnosti kluků, tento souboj bude zaměřen na šikovnost a paměť. Tak který kluk je bystřejší?Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

Violetta: Souboj dvou nápadníků 5 - Test přesnosti

7. prosince 2016 v 15:59 | Rossa

Violetta: Souboj dvou nápadníků 5 - Test přesnosti


Dnes tu máme již předposlední díl z šesti, který nese název Test přesnosti (v originálu Prueba de puntería). Jorge a Pablo tentokrát ukážou, který má přesnější mušku a porazí toho druhého. Tak kdo zvítězí?
Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

Violetta: Souboj dvou nápadníků-Vodní souboj

7. prosince 2016 v 15:53 | Rossa


Violetta: Souboj dvou nápadníků 6 - Vodní soubojMiniseriál Souboj dvou nápadníků, který vyrobil Latinskoamerický Disney Channel a nadaboval Český Disney finišuje. Je tu jeho poslední epizoda Vodní souboj (v originálu Puntería acuática). Dva nápadníci Violetty Jorge a Pablo si naposledy změří své síly ve vodném souboji. Tento souboj je zaměřen především na šikovnost. Tak který kluk vyhraje poslední souboj?
Kdo se vám víc líbil? Kdo by měl souboj vyhrát? NApište mi to do komentářů. Usmívající se

 
 

Reklama
Reklama