rozhovory

Herci z Violetty (2 část)

1. července 2017 v 15:20 | Rossa

Herci z Violetty (2 část)Jaký je váš oblíbený druh hudby a oblíbený umělec?
Martina: Beyoncé, je to má oblíbená zpěvačka.

Jorge: Mám rád hodně druhů hudby, ale především rock a pop a mí oblíbení umělci jsou Bruno Mars, Justin Timberlake a Maroon 5.

Ruggero: Mám rád pop music, a moji oblíbení umělci jsou v současnosti Bruno Mars, One Direction, Justin Bieber. Oni mají můj styl a tak se snažím z rozhovorů zjistit, co cítí, protože jsme přibližně v stejném věku.

Lodovica: Mám ráda pop, ale také se mi líbí rock and roll, Bruce Springsteen, Bob Dylan. Moje rodina jsou rokový fanoušci. Taky mám ráda i Joss Stone. Mám ráda hluboké hlasy.

Facundo: Já nemám specifický styl hudby, kterému dávám přednost. Rád poslouchám hudbu a taneční hudbu, každý druh hudby vyjadřuje něco jiného, přináší něco živého. Samozřejmě to závisí od situace. Když chci relaxovat, poslouchám klidnou hudbu, když chci tančit, poslouchám rytmičtější hudbu.

Diego: Hudba je mi ukradená, když tam je melodie, který se mi líbí.
Pokud byste mohli cestovat zpět v čase, s kým byste se chtěli nejvíc setkat?

Martina: Michael Jackson nebo Whitney Houston.

Jorge: Dobrá otázka… Jelikož jsem fanoušek rockové hudby, tak Elvis Presley

Ruggero: Já bych se rád setkal s Michaelem Jacksonem, králem popu. Kéž bych mohl.

Lodovica: Mám dvě možnosti. Chtěla bych se vrátit v čase, abych potkala Marylin Monroe. Marylin Monroe byla první hvězdou v období vývoje filmu a televize, a já bych ji ráda viděla v tomhle období a taky tu atmosféru. A pak bych se chtěla účastnit koncertu Queen.

Facundo: Marlon Brando.

Diego: Rád bych potkal Charlieho Chaplina.

Studujete v současné době?

Martina: Pořád chodím na střední školu, takže studuji všechno. Ještě jsem neskončila, pořád mi je 16. (Rozhovor je z února tohoto roku, v současné době už Martina nestuduje, školu nedávno úspěšně dokončila.)

Jorge: Já už školu dokončil, a co se týče vysoké, v současnosti nemám čas, ale možná bych někdy chtěl studovat hudební produkci, abych udělal něco víc pro svou kariéru.

Ruggero: Scénář k Violettě! Já a Lodovica jsme dokončili školu ve stejné době, ale to, co děláme, je taky svým způsobem druh školy. Zpíváme, tančíme a to je naše soukromá škola.

Lodovica: Ano, souhlasím s Ruggerem. To, co děláme zabere spoustu času, takže je to náš život, je to práce na celý den, takže nemůžeme dělat i jiné věci. Ale jednoho dne, když skončíme, můžeme chodit do školy znovu.
Byli jste někdy v Anglii?


Martina a Jorge: Ne, ale brzy bychom ji chtěli navštívit.

Ruggero: Ano, mám rád Londýn, mám rád všechno o Londýně, chtěl bych žít v Londýně.

Lodovica: Já taky. Strávila jsem v Londýně čtyři dny, a to stačilo to k tomu, abych se do něj zamilovala a ráda bych se tam vrátila.

Facundo: Zrovna nedávno jsem byl v Londýně poprvé. Londýn prostě miluji. Byl jsem tam těsně před příchodem do Říma.

Diego: Ještě jsem tam nebyl, ale umírám touhou jet do Londýna a chtěl bych potkat herce Colina Firtha.
Co děláte, když nenatáčíte seriál?


Martina: Já trávím čas se svou rodinou a po telefonu mluvím s kamarády. Dělám to, co normální lidé.

Jorge: Já taky. Rád chodím ven s přáteli a mám ráda sport, fotbal nebo basketbal. Jsem velmi aktivní, takže vždycky něco dělám. Odpočinek mě příliš nudí.

Facundo: Rád jím v dobrých restauracích, trávním čas s přáteli a se svým psem, který mi moc chybí. Taky poslouchám hudby a relaxuji.

Diego: Rád si odpočinu, rád strávím celý jeden den v domě odpočíváním, ale opravdu jenom jeden, protože taky rád sportuji a chodím do kina.
Jak byste jedním slovem popsali vaši koncertní show?

Ruggero: Kouzelná

Lodovica: Úžasná

Facundo: Neuvěřitelná

Diego: Neobyčejná
Jak moc se změnil váš život, když jste se stali slavnými?

Facundo: Vlastně se změnil hodně, dramaticky. Teď jdu po ulici a lidé mě poznávají, což udělalo můj život úplně jiným. Například po koncertu, možná na konci dlouhého dne, když jsem unavený, rád bych se najedl a restaurace je plná fanoušků. Pak je mi jasné, že se můj život úplně změnil. Vím, že mám fanoušky, a to se v tomhle směru zcela změnilo.

Diego: Kompletně. Opustil jsem svou zemi, svou rodinu, své spolužáky, a turné byla další změna. Rád bych se vrátil ke své rodině a svým kořenům.

Herci z Violetty

30. června 2017 v 14:12 | Rossa
Jak jste se stali součástí Violetty?

Martina: Je to velmi dlouhý příběh! Můj otec šel prezentovat projekt pro Disney Channel, a zeptal se mně, jestli bych nechtěla nahrát skladby pro tento projekt. Ten projekt nebyl Violetta. Nikdy předtím jsem v televizi nic nedělala, takže samozřejmě jsem to chtěla. Šel představit svůj projekt a oni se zeptali, kdo je ta dívka, která zpívá písně na konci. Tehdy jsem měla čerstvým 14 let. Můj otec řekl, že je to jeho dcera. V té době právě hledali hlavní postavu do Violetty. Viděli mnoho dívek, no nemohli najít tu správnou. Zeptali se, jestli nechce jeho dcera přijít a udělat casting… Já řekla "samozřejmě!" Tančila jsem a zpívala, a poté jsem měla ještě spoustu dalších konkurzů. Takže takhle pro mně začala Violetta.

Jorge: Můj příběh je jiný. S Disney jsem spolupracoval už 6 let před tím, takže tento projekt byl první, kdy mě sami zavolali přímo na konkurz. Zavolali mi a řekli, že je možnost, že bych se mohl stát součástí Violetty. Já jsem byl rád, porotže jsem měl zájem. Dali mi potřebné informace a jednoho dne mi řekli, že jsem ve Violettě. Bylo to vzrušující, byl jsem v úžasu, jelikož to bylo poprvé, co mi sami volali a byla to zábava.

Ruggero: Přijal jsem hovor od Mickey Mouse s dotazem, jestli bych se chtěl podílet na Violettě. Bylo to velké dobrodružství, obrovská příležitost, šel jsem do Argentiny a pak mé dobrodružství začalo.

Lodovica: Studovala jsem zpěv a tanec v normální akademii v Miláně a jednoho dne mi zavolal generální ředitel akademie. Za 3 dny pár lidí dorazilo na konkurz na roli dívky v tajném projektu. Byla jsem součástí konkurzu a po týdnu mě vybrali a řekli, že pojedu do Buenos Aires. No a již za 2 měsíce jsem se svými zavadli letěla do Argentiny.

Facundo: Prostřednictvím castingů. Celé to trvalo asi 5 měsíců, musel jsem dělat všechno, tančit a zpívat. Bylo to překvapení, protože pouze o 6 měsíců později jsem se dozvěděl, že jsem byl vybrán. Já přitom ani neznal projekt Violetta, nevěděl jsem, o co se bude jednat nebo jaká bude má postava.

Diego: Pro mě to bylo něco jiného, byl jsem v Madridu. Přišlo to jako překvapení. V té době jsem se snažil prorazit s různými malými projekty. Jakmile jsem to zjistil, brečel jsem své matce do telefonu, protože ona věděla, jak důležité to pro mě bylo.
Chodili jste na hereckou školu?

Martina: Ano, 3 roky jsem chodila na hraní, zpívala jsem a tančila. Nebyla to ale permanentní herecká škola, bylo to pouze o víkendech.

Jorge: Ne, hned jsem začal pracovat a to byla moje herecká škola

Ruggero: Ano, strávil jsem šest let v herecké škole. Byl jsem stydlivý kluk a díky herectví jsem objevil sám sebe, zpěv a kytaru. No a teď jsme tady.

Lodovica: Já, má kytara, 8 let, skládání, pak zpěv a herectví. Je velmi důležité navštěvovat hereckou školu.

Facundo: Začal jsem s tanečním kroužkem ve škole a pak se přesunul na herectví a také začal brát hodiny zpěvu.

Diego: Začal jsem, když mi bylo 13 a chodil jsem na kroužek herectví. Pak jsem začal doopravdy studovat.
Kolik hodin denně jste zkoušeli na turné Violetta en Vivo?

Martina: Co se týče evropského turné, pracovali jsme na tom 2 měsíce zkoušením od pondělí do pátku 6 hodin denně.

Jorge: Před začátkem turné jsme trávili zkoušením celé 2 měsíce, každý den od pondělí do pátku 6 hodin denně. Bylo to těžké, ale výsledek stojí za to.
Jaké je to být na turné? Je to únavné?

Martina: Ano, je to velmi únavné, ale snažíme se užívat si to. Chybí nám náš domov, postel a rodina což je unikátní.

Jorge: Někdy je těžké vstávat dřív než byste chtěli. Je to jako když máte vstávat do školy. Avšak tohle je to co milujeme a naši fanoušci jsou pro nás inspirací. Díky nim zapomínáme na pocit únavy. Snažíme se pobavit s kamarády na jevišti, každý je blázen, takže se spolu nikdy nenudíme.
Kolik času trávíte natáčením seriálu?

Jorge: Natočit jednu sérii trvá asi 8 měsíců. Je to dost času.
Líbí se vám ve skutečnosti vaše postava?

Martina: Vztah k hudbě, zpěvu a tanci je to, co máme společné

Jorge: U mně také

Ruggero: Jsem Federico a moje postava je stejná jako já. Snažím se zapůsobit na dívky, hraji na kytaru a zpívám. Jsem rád s přáteli, mezi lidmi a jsem přátelský člověk. Řekl bych, že Federico je jednoduchá postava.

Lodovica: Já jsem Francesca a ano, jsme si podobné. Máme rádi hudbu, rádi jsme s přáteli, máme rádi romantiku, máme své sny a chceme být v míru se světem a snažíme se najít rovnováhu mezi padouchy a dobrými lidmi.

Diego: Moje postava skutečně odpovídá způsobu mého života. Snažím se být vždy nad věcí, ale samozřejmě do určité míry. Má postava to už trochu přehání.

Facundo: Samozřejmě, má postava se řídí stereotypy. Tak jako v životě, i v seriálu máte spoustu vzestupů a pádů, konfliktů a podobně. Maxi je velmi běžný a reálný charakter, i když to musím někdy v různých směrech přehánět. V divadle a filmovém průmyslu přeháníte více a v televizi se musíte snažit být více v souladu s každodenním životem.
www.mirror.co.uk
Tohle ještě není všechno! Druhá část rozhovoru s těmihle herci tady bude zítra

Jorge Blanco

30. června 2017 v 12:07 | Rossa

Jorge Blanco

Výsledek obrázku pro jorge blanco

V první sérii sis zahrál padoucha, teď hraješ sympaťáka. Co se ti líbilo víc?
Je super být tím hodným, ale zároveň je opravdu zábavné chovat se jako darebák. Parádně jsem si to užíval, protože to pro mě bylo něco nového, v reálu jsem se nikdy zle nezachoval. Docela bych si tu svou zápornou linku prodloužil. Jako herci se mi role lumpa líbí víc.
Violetta se vysílá po celém světě. Jaké to je, když se slyšíš v jiném jazyce a "mluvíš" úplně odlišným hlasem?

Vědět, že v tolika zemích na celém světě mám naprosto jiný hlas, je taky strašně fajn, je to legrační. Někdy přemýšlím, jaký ten kluk, co mě dabuje, asi je. Některé z dabingů na mě padnou jako ulité, u jiných se řežu smíchy. Sám jsem se dabingu chvíli věnoval a musím říct, že je to zajímavé!
Co bys rád dělal v budoucnu, po Violettě?

Určitě chci co nejdřív začít pracovat na vlastním albu. Mám moc rád jak herectví, tak zpívání, a přál bych si věnovat se obojímu, ale kdybych si měl jedno vybrat, byl by to zpěv. Mým snem je každopádně takový mix, vedle hudby pracovat i ve filmu.
Pocházíš z Mexika a kvůli natáčení ses přestěhoval do Argentiny. Jak se ti tam žije?

Do Argentiny jsem se stěhoval s vizí, že tam strávím osm měsíců, už jsou to ale tři roky! Být tak daleko od příbuzných a přátel je občas docela náročné, ale je to ohromná zkušenost a já jsem za ni strašně vděčný. Ne každý má šanci procestovat svět a pracovat v zahraničí. Popravdě se většinu času snažím na domov nemyslet, protože vím, že až se tam jednou vrátím, bude mi Argentina chybět. Máme tady ve Violettě vážně skvělou partu, trávíme spolu hodně času. A to mi to dost ulehčuje.
Cestuješ rád? A jaké místo, které jsi navštívil, sis zamiloval nejvíc?

Cestování naprosto zbožňuju! Byl jsem ve spoustě zemích a na mnoha místech, takže je opravdu těžké vybrat jen jedno. Hodně se mi líbí evropská města, třeba Sevilla, Madrid, Barcelona, Malaga, Bilbao, takovou klasikou je Paříž a uchvátil mě třeba takový Řím. Jak vidíte, jediné místo prostě vybrat nedokážu!
Zažil jsi při cestování nějaká dobrodružství, o která by ses s našimi čtenáři rád podělil?

Když cestujeme s turné po Americe a Evropě, máme nějaký volný čas a můžeme poznávat město, ve kterém právě jsme. A máme několik parádních zážitků! V Chile se nám stalo, že náš hotel neprodyšně obklíčili fanoušci. Diego měl zrovna narozeniny, a tak jsme potřebovali jít ven, abychom mu koupili dárek. Poprosili jsme hotelovou ochranku, aby nám pomohla. Snažili jsme se proplížit ven, ale šest fanoušků si nás všimlo… Asi si dovedete představit jejich reakci, všichni křičeli nadšením! To, že jsme je prosili, aby byli potichu, se minulo účinkem, a tak jsme museli zpátky a Diego zůstal bez dárku.
Jakým jsi byl studentem? Chodil jsi do školy rád, nebo jsi byl spíš "záškolák"?

Prostřídal jsem velkou spoustu škol, protože kvůli tátově práci jsme se hodně často muselo stěhovat. Pro někoho nepříjemné, já jsem se díky tomu naučil se se všemi rychle skamarádit. Takže mám přátele prakticky po celém Mexiku. Nikdy jsem vlastně neměl svou "partu", vždycky jsem se bavil úplně se všemi.

Když jsem začal s herectvím, musel jsem se hodně učit doma, protože na chození do školy už prostě nebyl čas. A musím říct, že je to o dost jiné než mezi kamarády ve škole. Radím vám, užívejte si školy, dokud můžete, protože studovat sám je o dost těžší!
Hlavní hvězdou Violetty je krásná Martina Stoessel. Jak si hraní s ní užíváš?

S Martinou se hraje jedna báseň! Když seriál začínal a my byli o tři roky mladší, bral jsem ji jako svou mladší sestřičku. Za tu dobu se pořádně změnila! Je to skvělá holka a někdo, koho můžu nazvat svým přítelem. Když spolu točíme, hned si padneme do noty a jde nám to lehce. Bylo by daleko těžší pracovat s někým, kdo by se mi nelíbil.
Výsledek obrázku pro jorge blancoVýsledek obrázku pro jorge blancoVýsledek obrázku pro jorge blanco

rozhovor s leou !!!!

26. června 2017 v 14:39 | Rossa

rozhovor s leou !!!!

Výsledek obrázku pro youtuberka lea
Tentokrát nám o sobě něco prozradí Lea, která byla obrovskou fanynkou Violetty, podobně jako my všichni. Rozhodla se ale o Violettě natáčet videa na YouTube a dnes se její kanál těší skvělému číslu, už více než 31-tisíc odběratel! Po skončení Violetty se věnuje dál natáčení videí, a to kromě jiného i o Soy Luně, proto nepochybuji, že jste o ni už někteří určitě slyšeli a mnozí ji možná i sledujete. Co se týče témat jako Violetta, Tini nebo Soy Luna je dnes 17ti-letá Lea bezkonkurenčně nejsledovanější YouTuberkou v Česku. Naskytlo se jí díky tomu už množství příležitostí, proto nám v rozhovoru rozhodně měla co vyprávět. 18. dubna se také podívala na koncert Tini v Berlínu, a podařilo se jí dostat i na Meet & Greet a setkat se tak osobně se svým idolem, samotnou Tini. I o tomhle setkání nám víc prozradí již v rozhovoru, tak hned pojďme na to. Užijte si rozhovor, který je tentokrát, dle mě, vážně zajímavý! :)

..............................................................................
Jak vznikla myšlenka natáčet videa na YouTube? Jak vzpomínáš na své začátky a kolik ti tehdy bylo? Máš nějaký vzor, nějakého YouTubera/YouTuberku, která tě k tomu přivedla?
Na Youtube jsem začala natáčet v lednu 2015, tehdy mi bylo 15 let a bylo to proto, že na Youtube bylo spousta videí s názvem "Moje Violetta věci"... Ale já jich měla víc, než kdokoliv na Youtube, a tak jsem se v podstatě chtěla předvést a dnes jsem za to ráda. Takže tak to vzniklo, egoistická Lea :D
Na YouTube natáčelo a natáčí množství holek na téma Violetta nebo Soy Luna. Tvůj kanál se stal ale jednoznačně nejúspěšnějším. Co myslíš, že stojí za tvým úspěchem?
Celé je to o povaze člověka, jeho chování a vyjadřování. Musím přesně vědět, co mí diváci chtějí a jaký přístup na videích mají nejradši.
Sleduju spoustu začínajících V-loverek, Tinistek a Karolistek, ale některé by si měly dát ještě čas. Přijde mi, že ten, komu je méně než 11 by se tomu zatím neměl věnovat.
Co tě vlastně k Violettě přivedlo? Co tě na seriálu nejvíc zaujalo a kdy ses stala V-loverkou? Oblíbila sis stejně tak Soy Lunu?
Jednou jsem koukala na Disney a tam běžela reklama na Violettu. A bylo vyhráno. Violetta si mě získala ještě předtím, než vůbec začala. Ze seriálu mě nejvíce zaujalo Studio On Beat, mé vysněné místo. Soy Luna je skvělá. Přijde mi příběhem ještě zajímavější než Violetta, hlavně tady už není tak snadné odhadnout, co se stane. Violetta byla jedno velké klišé, ale proto ji všichni milujeme ne?
Kde studuješ a co děláš ráda ve volném čase? Je těžké skloubit školu, své zájmy a natáčení na YouTube? :)
Studuju na Pedagogické škole a ráda dělám gymnastiku a sleduji Youtube. Před pár měsíci jsem skákala závodně na trampolínách, ale kvůli kolenům jsem musela skončit. Hodně mi to chybí, ale teď mám mnohem více času na Youtube, vydávam videa skoro každý den.
Co považuješ za svůj doposud největší úspěch, který ti YouTube přinesl, a jaké jsou tvé cíle do budoucna?
V létě 2016 mě oslovilo Disney a z toho jsem málem štěstím zešílela. Jsem jim za to moc vděčná. Nikdy jsem nepotkala tolik milých lidí pohromadě, jako jsou v Disney. Jednou bych chtěla dosáhnout 100 000 odběratelů a ukázat tak lidem a hlavně svým bývalým spolužákům, že každý člověk je něčím zvláštní a toho dělá výjimečným. VÝJIMEČNÝ - to je slovo pro každého, kdo tohle čte.
Jak moc se tvůj život změnil díky Tini? Co pro tebe Tini znamená a co ti za ty roky, které ji sleduješ, dala?
Kdyby se v mém životě neobjevila Tini, bojím se, co by ze mě bylo. Chtěla jsem být jako ostatní a tak jsem je napodobovala ve všem, málem jsem i začala kouřit, ale Violetta mě naučila být výjimečná a možná proto jsem pak byla nejmíň oblíbená a šikanovaná. Ale vždycky jsem měla u sebe Viu, která mě zvedla na nohy. Nedokážu říct, co pro mě znamená. Jsem jí za všechno moc vděčná. Jsem do ní fanaticky zamilovaná.
Jak sis užila Tinin koncert v Berlínu a který moment ze show byl pro tebe nejlepší?
Koncert v Berlíně byl DOKONALÝ. Nejlepší moment byl, když jsem se z tribuny plížila do 13. řady a z té jsem utíkala do první, kde jsem viděla Tini zpívat ze vzdálenosti 2 metrů.


Lea

A teď k samotnému setkání. Jaké si měla pocity ještě předtím, než se Tini objevila? Tušilas, jak bude setkání probíhat?
Z videí jsem věděla, jak to všechno zhruba probíhá. V tu chvíli jsem nebyla schopna absolutně ničeho, nemohla jsem mluvit, natož dýchat. Seděla jsem tam, v místnosti a stále si opakovala: Klid, dýchej... Pak se tam Tini objevila a mně se začala točit hlava, to se obvykle děje, když je mi špatně nebo jsem ve velikém stresu.
Kolik trvalo celé Meet & Greet a jak dlouho tvé samotné setkání s Tini?
Meet & Greet trvalo zhruba hodinu. Jenže každý tam byl tak 30 sekund, vyfotil se, nechal si podepsat CD a odešel. Já jsem byla teda jiné číslo. Já jsem tam přišla, objala jsem Tini a spustila jsem. Takové blbosti jsem tam plácala, že mě prostě po 2 minutách jedna asistentka vzala za ruku a odvedla mě. Až potom na videu jsem si všimla, že mezitím co jsem mluvila, se Tini ptala na moje jméno a já jsem jí neodpovídala, protože jsem byla v šoku :D
Jak Tini vypadala živě a jaký dojem na tebe zanechala? Byla stejně tak krásná a milá k fanouškům, jak ji známe z internetu?
Tini mě vůbec nepřekvapilo. Byla přesně taková, jakou ji známe. Ke všem byla hrozně milá a každému se věnovala. Akorát jedna věc mě zamrzela, a to že je opravdu tak hodně hubená. Když jsem ji objala, jako bych objímala sama sebe. Je mi líto toho, že má Tini takové problémy a nemůže s nimi nic dělat. Jsem ale ráda, že je zdravá a šťastná.
Můžeš popsat své pocity ve chvílích, kdy jsi byla Tini tak blízko? Co jste si řekli a jak na tyhle momenty vzpomínáš teď, s odstupem času?
Všechny mé pocity jsou zachyceny na videu: VLOG z GMST. Strašně jsem brečela a když Tini přišla na podium, měla jsem hysterický záchvat. A to nemluvím o Meet & Greet, tam jsem brečela úplně stejně. Svůj vlog jsem viděla už tak 100x a vždycky při něm mám husí kůži a buší mi srdce. Byl to nejlepší den mého života.
Jaké dárky si Tini předala a co sis naopak z Berlína odnesla? :)
Tini ode mě dostala dvou metrový plakát se jmény Tinistek z Česka a Slovenska. Jména jsem dopisovala ještě ráno před odjezdem, protože mě holčiny prosily, abych je tam dopsala, a já jsem neměla srdce na to, abych si to jen zobrazila, protože vím, jak by to bylo důležité pro mě. Dále jsem jí ušila srdce z mého trička a vyrobila knihu o tom, jak jsem k ní přišla a co k ní cítím. Odvezla jsem si domů skoro celou turné kolekci, za kterou jsem tam nechala opravdu hodně a spoustu nezapomenutelných zážitků.
Je něco, cos Tini v té chvíli neřekla a chtěla bys jí to říct, kdybys měla ještě jednu možnost se s ní setkat? Co by to bylo?
V té nervozitě jsem na Tini vybalila tolik nepodstatných věcí, že si to teď i vyčítám, ale v tu chvíli jsem to nebyla já, ale moje fanatická část mě. Až ji znovu potkám, tak bych si s ní chtěla zazpívat.
A poslední otázka… Věřím, že setkáním Tini se ti splnil sen. Máš nyní nějaký jiný sen, za kterým si půjdeš?

Mám jich spoustu. Chtěla bych se osobně setkat s Karol a jet na koncert Soy Luny, Přála bych si 100 000 subs. abych všem dokázala, že jsem VÝJIMEČNÁ. A samozřejmě, o tom sní asi každý, chtěla bych vlatní merch. Jeden z nejkrásnějších zážitků by byl, kdybych se setkala se všemi mými fanoušky. Bylo by to ohromný.

Sylwia v pořadu I Love Violetta

26. června 2017 v 14:31 | Rossa
Nejsi obyčejná fanynka Violetty. Díky pořadu I love Violetta ses sama stala
známou. Jak ses vůbec do tohohle pořadu dostala?
Jednoho dne jsem dostala zprávu s pozváním na casting. Hned jsem zavolala svým rodičům a už o dva dny později jsem byla ve Varšavě (Jinak žiju v jižním Polsku). Byla jsem trochu ve stresu, ale produkční tým kolem byl vážně milý a pomáhal mi. Musela jsem nahrát pár věci s informacemi o mně a odpovědět na otázky, které prověřily mé vědomosti o Violettě.

Dostala jsem se do druhé fáze a poté až k poslednímu castingu. Všechno trvalo dohromady asi měsíc. Nejhorší částí castingů bylo čekání, týden po každé fázi, ale byla jsem trpělivá a nakonec tu roli získala! Naštěstí :)
Byl pořad I Love Violetta tvojí první televizní zkušeností, nebo si již na obrazovkách vystupovala předtím?
Byla to moje první televizní zkušenost. :)

Polská I love Violetta se vysílá i mimo Polska, například v Česku, na Slovensku či Maďarsku. Věděla si o tom, že je tvoje tvář známá i za hranicemi?

Byla jsem velmi překvapená, když jsem začala dostávat spoustu komentářů, tweetů a zpráv od fanoušků Violetty z jiných zemí. Dověděla jsem se to právě takovýmhle způsobem. :)Sylwia v pořadu I Love Violetta
Změnilo ti účinkování v pořadu I Love Violetta v něčem život?
Změnilo ho hodně! Stát se součástí Disney Channel je snad snem každého dítěte na tomhle světě a já pořád nemohu uvěřit, že si vybrali právě mě! Kromě toho jsem se dostala do povědomí hudebního vydavatelství a teď pracuji na svém vlastním debutovém albu, které vyjde na podzim.

Kromě moderátorky v pořadu si ale, přepokládám, pořád především fanynkou Violetty. Jak ses k Violettě dostala a proč sis seriál oblíbila? Co se ti na něm líbí nejvíc?

Myslím, že V-Loverkou jsem se stala v okamžiku, kdy jsem viděla první epizodu seriálu.

Jako správné fanynky se tedy nemůžu nezeptat, která píseň, postava, pár a herec je tvůj nejoblíbenější?
Z písní Algo Se Enciende a Ser Mejor. Miluji tyhle písně, protože nám ukazují sílu přátelství.
Mojí oblíbenou postavou je Camila, jelikož v ní tak trochu vidím sebe. Obě jsme velmi nerozhodné. :P
Pár? Samozřejmě Leonetta, ale fandím taky Germangie. :)
Mým nejoblíbenějším hercem je bezpochyby Jorge Blanco. Miluji způsob, jakým vyjadřuje své emoce a taky má nádherný hlas.
Máš taky nejoblíbenější moment ze seriálu a nejoblíbenější sérii?
Moje oblíbená série je ta první. Milovala jsem soutěžení mezi Leónem a Tomásem. :)
Teď na chvíli pojďme od Violetty. Prozradíš nám něco o sobě, jestli třeba ještě studuješ, nebo co ráda děláš ve volném čase?
V dubnu jsem úspěšně ukončila střední školu a teď studuji na univerzitě. Studuji Organizaci filmové a televizní produkce, takže studuji vážně ráda, jelikož mě to opravdu baví. Taky jsem začala dělat Vlogy na svůj YouTube kanál, kde se poslední dobou snažím přidávat nové video vždy alespoň jednou za týden.
Čemu by ses chtěla věnovat v budoucnu? Věnovala by ses ráda třeba zpěvu či herectví?

Miluji obojí, zpěv i herectví, takže doufám, že je v budoucnu bude možné propojit.

Sylwia Lipka


Pokud se nepletu, byla ses podívat i na koncertu Violetty. V jakém městě a jak se ti show líbila? Máš i nějaký speciální zážitek z koncertu?
Ano, loni jsem byla na koncertu Violetty Live v Lodži. Show byla úžasná, všichni zpívali a tancovali nádherně a já nemohla uvěřit, že je vidím živě.
Náš tým točil videa ze zákulisí, takže jsme měli možnost nahlédnout do šaten herců z Violetty. Ještě jsme ale netušili, že ten den nebudeme v zákulisí pouze jednou… Fanoušci Violetty nás poznali, když jsme se chtěli usadit na svých místech, takže přišli k nám, pozdravili nás a fotili se s námi. Argentinská ochranka nás pak znovu musela vzít do zákulisí, kde právě Diego, Jorge, Samu, Ruggero a Facu hráli fotbal. Byl to skvělý a zábavný den. S herci z Violetty jsem se pak potkala ještě i den poté.
Podařilo se ti to, o čem mnoho fanoušků pouze sní. Nedávno si se u vás v Polsku setkala osobně i s Cande Molfese, dokonce jste spolu dělali rozhovor. Jaká je Cande ve skutečnosti a jaké si měla pocity během setkání?
Cande je opravdu milá a laskavá osoba. Navíc, na setkání a rozhovor se mnou přišla bez jakýchkoliv agentů či ochranky. Přivítala mě, jako bychom byly nejlepší kamarádky a dokonce věděla i to, že jsem taky herečkou z Disney Channel. Interview připomínalo spíš přátelskou debatu, bylo to skvělé! (Záznam z rozhovoru najdeze ZDE)
I za hranicemi víme, že se u vás Violetta stala obrovským hitem. Jak jste prožívali "Violetta mánií" přímo v Polsku a co myslíš, že stálo za takovým úspěchem Violetty ve vaší zemi?
Violetta je nepochybně nejúspěšnějším seriálem tady v Polsku. Myslím, že se stala tak populární na základě dvou věcí. Především díky obsazení! Všichni jsou neskutečně talentovaní a své role ztvárnili opravdu realisticky. Stejně tak hudba, kterou dělají je skvělým balzámem pro naše uši.

Druhou věcí je příběh. Mnoho lidí sní o zpívání, chození do školy jako je "On Beat studio" a o přátelstvích, která jsou mezi postavami ve Violettě. Ukázali nám vlastně naše sny, které se prostřednictvím seriálu mohli stát skutečností.

 
 

Reklama