Postavy

Vedlejší postavy Antonio

3. prosince 2016 v 14:07 | Rossa
Výsledek obrázku pro violetta antonio

Antonio Fernández

Hraje Alberto Fernández de Rosa
Antonio je spravedlivý, čestný, dobrosrdečný a mírumilovný muž. Miluje hudbu, je zakladatelem studia, ze kterého se pouze díky jeho tvrdé práci stala prestižní hudební škola. Za svůj vlídný přístup je milován všemi studenty a profesory. S přibývajícím věkem mu však ubývají síly, a proto na začátku seriálu pověřuje Pabla v řízení studia, jelikož mu plně důvěřuje. Různé nečekané události však přivádějí Antonia mnohokrát znovu do Studia. Antonio se znal také velmi dobře s Violettinou matkou Marií, kterou mu Violetta připomíná.
Výsledek obrázku pro violetta antonio

Vedlejší postavy Luca

3. prosince 2016 v 14:05 | Rossa

Luca Cauviglia (1. série)

Hraje Simone Lijoi
Francescin bratr a manažer "Resto Baru". Je to bar hned vedle "Studia 21", a tak do něj často chodí studenti. Luca je silná osobnost a v kombinaci s tím, že je téměř 2 metry vysoký si každý myslí, že je to tvrďák, ale ve skutečnosti má dobré srdce. Luca je velmi ambiciózní, a ví, že může využít talent lidí ze "Studia 21", aby přilákali zákazníky. Proto mění svou restauraci na "Resto Band" aby tu mohl prezentovat živá vystoupení, a chce také zpívat své vlastní písně, protože v četně podnikatelského ducha je také umělec, stejně jako jeho sestra.
Výsledek obrázku pro violetta luca

Vedlejší postavy Lisandro

3. prosince 2016 v 14:04 | Rossa

Lisandro Ramallo

Hraje Alfredo Allende
Hermanův osobní asistent a nejelšpí přítel. Má rád nejen jeho, ale i Violettu. Když do domu přichádzí Angie, i ji si oblíbí. Olga je do něj zamilovaná, no on nemá zájem. Podobně jako Olga nemá rád Jade a Matíase.
Výsledek obrázku pro violetta ramallo

Vedlejší postavy Nicolas

3. prosince 2016 v 14:02 | Rossa

Nicolas Cortés (3. série)

Hraje Nacho Gadano
Bohatý a úspěšný muž, vlastní řetězec hotelů. Vychovává svého syna Clementa a jeho snem je, aby jednou vedl jejich rodinný podnik. Clementova vášeň pro zpěv mu proto není příliš po chuti a nehodlá ho v ní podporovat. Do Nicolasova života také vstupuje nová žena, Jade, do které se nekontrolovatelně zamiluje.
Související obrázek

Vedlejší postavy Milton

3. prosince 2016 v 13:58 | Rossa

Milton Vinícius (3. série)

Hraje Rodrigo Frampton
Nový učitel zpěvu. Pochází z Brazílie, kde však musel kvůli problému s hlasivky ukončit svou kariéru operního zpěváka. Je to negativní, zlomyslný, agresivní a nevrlý člověk. Před světem nosí masku a snaží se udržet pověst hodného profesora, zatímco v pozadí realizuje své podlé plány a škodí studiu.
Související obrázek

Vedlejší postavy Beto

3. prosince 2016 v 13:56 | Rossa

Beto Benvenuto

Hraje Pablo Sultani
Je to bláznivý a nemotorný učitel hudby ve "Studiu 21". Nicméně je milován všemi studenty a obzvláště blízký vztah má s Tomásem, jelikož pro něj zpočátku pracuje jako jeho asistent. Beto je spravedlivý, laskavý a dobrosrdečný, a obvykle stojí na straně Angie a Pabla proti Gregoriovi. V druhé sérii propadne lásce k Jackie.
Výsledek obrázku pro violetta beto

Vedlejší postavy Gregorio

3. prosince 2016 v 13:54 | Rossa

Gregorio Casal

Hraje Rodrigo Pedreira
Narcistický učitel tance ve "Studiu 21". Je tvrdohlavý a nenávidí Pabla. Neustále hledá způsob jak se ho zbavit a zaujmout jeho místo. Na rozdíl od Pabla mu vůbec na studentech nezáleží a jde mu pouze o vlastní dobro. Jeho osobnost se ale mění, když v 2. sérii zjišťuje, že má syna Diega.
Výsledek obrázku pro violetta gregorio

Vedlejší postavy Pablo

3. prosince 2016 v 13:52 | Rossa

Pablo Galindo

Hraje Ezequiel Rodríguez
Na začátku ho Antonio zvolí ředitelem "Studia 21". Je talentovaný, studio i studenty má moc rád. Má velmi dobré srdce. Už dlouhá léta miluje Angie a netají to. Nelíbí se mu, že se Angie sbližuje s Hermanem a doufá, že jednou s Angie skončí spolu. V druhé sérii se do něj zamiluje nová profesorka Jackie.
Výsledek obrázku pro violetta Pablo

Vedlejší postavy Napo

3. prosince 2016 v 13:50 | Rossa

Napo (1. série)

Hraje Rodrigo Velilla
Jak už jeho jméno napovídá, Napo má "napoleonskou" osobnost. Je to dobrý přítel. Od začátku se chce kamarádit s jeho sestřenicí Ludmilou a být jedním z její party, ale časem se od nich začíná vzdalovat a stává se jedním z Violettiny party. Jde na stejnou přijímací zkoušku jako Violetta a je přijat díky svému talentu na zpěv a tanec.
Výsledek obrázku pro violetta napo

Vedlejší postavy Braco

3. prosince 2016 v 13:49 | Rossa

Braco (1. série)

Hraje Artur Logunov
Inteligentní a trochu divoký kluk, zdá se, že žije ve vlastním světě. Je fantastický tanečník. Jeho vzhled a jeho přízvuk dokazuje, že je to cizinec, ale nikdy ve skutečnosti neřekne, odkud pochází. Mluví několika jazyky, a když se je nervózní, hlavně kvůli nějaké holce, začne mluvit rusky nebo ukrajinsky. Má přísloví nebo radu ze své země pro každou příležitost, a je vždy připraven pomoct svým přátelům. Nikdy se o tom nezmíní, ale tajně miluje Violettu.
Výsledek obrázku pro violetta braco

Vedlejší postavy Tomás

3. prosince 2016 v 13:47 | Rossa

Tomás Heredia (1. série)

Hraje Pablo Espinosa
Je to atraktivní, skromný, sebevědomý a někdy trochu tichý kluk. Narodil se ve Španělsku, spolu s matkou se ale přistěhovali do Buenos Aires aby se postarali o babičky. Přichází do "Studia 21" díky profesorovi Betovi, který ho přijímá jako svého pomocníka. Později se stává studentem. Tomás se zamiluje do Violetta navzdory Hermanovi, který se snaží držet dál svou dceru od všech nápadníků. Nic ale není také jednoduché. Do Tomáse se zamiluje i Ludmila a navíc je tu Leon, jeho hlavní rival v boji o srdce Violetty.
Výsledek obrázku pro violetta tomas

Vedlejší postavy Broduay

3. prosince 2016 v 13:45 | Rossa

Broduay Silva

Hraje Samuel Nascimento
Přichází až v polovině 1. série. Je to nový student ve "Studiu 21",
pochází ze São Paulo z Brazílie, je to velmi dobrý tanečník. Camila se do něj zamiluje, a děla vše pro to, aby získala jeho lásku. Z počátku má Broduay zájem o Violettu.
Související obrázek

Vedlejší postavy Marco

3. prosince 2016 v 13:42 | Rossa

Marco Tavelli (2.-3. série)

Hraje Xabiani Ponce De León
Pochází z Mexica. Je velmi dobrý zpěvák a hudebník. Je fanouškem Studia a jeho studentů, obzvlášť Francesci, která se mu zalíbí. Později jde zkusit štěstí a sám se do Studia přihlašuje. Uspěje a dostane se tam? Mezi ním a Francesckou to začíná jiskřit.
Výsledek obrázku pro violetta marco

Vedlejší postavy Clement/Alex

3. prosince 2016 v 13:41 | Rossa

Clement/Alex Cortés (3. série)

Hraje Damien Lauretta
Pochází z Francie, je to kluk z bohaté rodiny. Jeho vášní je hudba, jeho otec má však o jeho budoucnosti zcela jinou představu, a proto mu nechce dovolit navštěvovat Studio On Beat. Clement si proto vymyslí novou identitu "Alexe" který se zapisuje do studia a stává se novým studentem. Brzy začíná chovat city k Violettě, no je tady León a navíc musí Clement neustále skrývat to, kým vlastně je a pohybovat se mezi dvěma světy.
Výsledek obrázku pro violetta clement

Vedlejší postavy Andrés

3. prosince 2016 v 13:39 | Rossa

Andrés Calixto

Hraje Nicolás Garnier
Leonův nejlepší přítel. Je nemotorný a poněkud popleta, ale dokáže se vcítit do ostatních v jakékoli situaci. Někdy potřebuje dvakrát slyšet jednu věc, aby ji pochopil, ale jinak je velmi sebejistý člověk. Andres je velmi dobrosrdečný a má hudbu ve svém srdci.
Výsledek obrázku pro violetta andres

Herman

3. prosince 2016 v 13:37 | Rossa
Hraje Diego Ramos
Je to Violettin táta. Je inženýr, který vlastní mezinárodní stavební společnost, která má velké zakázky ze soukromého i státního sektoru. Je inteligentní a přísný. Od smrti své manželky se začal přehnaně bát o svou dceru, ale za jeho tvrdým zevnějškem se skrývá velké srdce. Herman má přítelkyni Jade, no když potkává Angie, novou Violettinu domácí učitelku, cítí se zmatený, a i když si to nechce přiznat, zamiluje se do ní. Po čase zjišťuje, že jeho dcera studuje hudbu ve Studiu, a i když se mu to nelíbí, musí se s tím smířit. Ačkoliv se snaží své dceři více věřít, jeho strach o ni je pořád větší. Mezitím se jeho životem promele mnoho žen, no nikdy ne ta pravá.
V druhé sérii Herman potkává Esmeraldu, která se mu zalíbí díky její podobnosti s jeho zesnulou ženou Maríí.
Ve třetí potkává Priscillu, která ho okouzlí a láska je dovede až před oltář. Ve vnitř ale celou dobu ví, že ženou jeho života je Angie.
Výsledek obrázku pro violetta herman

Federico

3. prosince 2016 v 13:35 | Rossa
Hraje Ruggero Pasquarelli
Přichází ke konci 1. série jako výměnný student z Itálie. Působí trochu namyšleně, no je to čestný kluk a nesnáší lži. Je to syn Hermanové známé a proto na čas přichází bydlet k Violettě. Nejdříve se nemůžou s Violettou vystát, no později se stávají dobrými přáteli. Federico dokonce začne cítit k Violettě něco víc, no Violetta ho odmítá. Federico se díky svému talentu stává vítězem Reality Show ve studiu, a proto odjíždí do světa rozběhnout velkou kariéru.
Ve druhé sérii se vrací jako hvězda, a zdá se, že mu sláva stoupla do hlavy. Ve skutečnosti ale Fede zůstává pořád správným klukem, který je ochotný vždy pomoci a poradit všem svým kamarádům na čele s Violettou. Postupem času začíná také něco cítit k Ludmile. Její komplikovaná povaha je sice velkou překážkou v jejich vztahu, no Federico se rozhodne zabojovat o její lásku a změnit ji v lepšího člověka.
Výsledek obrázku pro violetta federico

Maxi

3. prosince 2016 v 13:33 | Rossa
Hraje Facundo Gambandé
Je nejlepší tanečník ze "Studia 21" a jeho oblíbený styl je Street Dance. Je zábavný, kreativní, zasněný a nemá pochyb o tom, že hudba je jeho budoucností. Hraje na klávesy, syntezátor, vytváří hudbu v počítači a doufá, že jednou nahraje svůj vlastní album. Jeho nejlepší kamarádka je Camila a taky Francesca. Maxi se velmi snadno zamiluje, ale nemá zrovna velké štěstí s holkami. Často se dostává do potíží, když se některou snaží sbalit. Postupem času se sbližuje s Naty, no mezi nimi stojí Ludmila, která se neustále snaží jejich vztah zmařit. V dalších sériích však pochopí, že je právě Naty jeho vyvolená, a proto společně o svůj vztah bojují.
Výsledek obrázku pro violetta maxi

Diego

3. prosince 2016 v 13:28 | Rossa
Hraje Diego Domínguez
Pochází ze Španělska. Do Buenos Aires přichází hledat svého ztraceného otce doufajíc, že ho jednoho dne pozná. Když poprvé potkává Violettu, zdá se, že se do ní na první pohled zamiluje. Postupem času se však jeho skutečný charakter začíná odhalovat a ukazuje se, že je schopný udělat cokoliv, dokonce i spojit se s Ludmilou proti Violettě, aby našel svého otce. Jeho hlavním cílem tedy je rozdělit Violettu od Leona. Je ale doopravdy až tak podlý, nebo ho láska nakonec dokáže změnit?
Když se mu nakonec podaří najít otce, zároveň nalézá i své lepší já a nachází skutečnou lásku, kterou se stává Francesca.
Výsledek obrázku pro violetta diego

Leon

3. prosince 2016 v 13:18 | Rossa
Hraje Jorge Blanco
Nejdříve působí jako arogantní, ješitný a trochu namyšlený kluk, ale později je vidět, že má dobré srdce. León pochází z bohaté rodiny a nikdy nemusel tvrdě pracovat. Navštěvuje "Studio 21" a má velký umělecký potenciál. Když přichází do studia Violetta, zamiluje se do ní proti své vůli. I když ví, že Violetta miluje Tomáse, začne bojovat o její srdce. Snaží se při ní vždy stát a být jí oporou. Nakonec se do něj Violetta zamiluje, no nic není tak snadného, protože je tu pořád Tomás.
V druhé sérii se stává jeho novou vášní motokros. Mezi ním a Violettou je to komplikované, no ve skutečnosti se oba pořád milují. Brzy se však objevuje nová konkurence, tajemný kluk Diego, který taky začne bojovat o Violettino srdce. Do Leonova života zase vstoupí nová holka Lara.

Vedlejší postavy Olga

3. prosince 2016 v 13:15 | Rossa

Olga Peña

Hraje Mirta Wons
Službnice v domě Castillových. Je kreativní, zábavná, upovídaná a spontánní. Je zamilovaná do Ramalla, ale Ramallo ji vidí jen jako přítelekyni. Olga má ráda Violettu jako vlastní dceru, a je také dobrá přítelkyně s Hermanem. Je milá a starostlivá ke všem v domě, kromě Jade a Matíase, které nemá ráda.
Související obrázek

Vedlejší postavy Esmeralda

3. prosince 2016 v 13:13 | Rossa

Esmeralda Di Pietro (2. série)

Hraje Carla Pandolfi
Je to krásná, inteligentní, chladná a vypočítavá žena. Vstupuje do života Violetty a Hermana díky Jade a Matiasovi, kteří si ji najmou jako herečku. Jejím cílem je získat důvěru a lásku Violetty a Hermana, aby mohla ukrást všechny peníze, dát je Jade a Matiasovi a zlomit tak Hermanovi srdce.
Související obrázek

Vedlejší postavy Jackie

3. prosince 2016 v 13:12 | Rossa

Jackie Saenz (2. série)

Hraje Valentina Frione
Přichází do Studia jako nová profesorka tance. Je to Antoniova neteř. Je sice velmi přísná, no není tak podlá jako Gregorio. Zalíbí se jí Pablo a začíná žárlit na Angie. Vztahy mezi profesory ve studiu se díky ní začnou pořádně zamotávat a do všeho se zaplete ještě i Beto, který se do Jackie bezhlavě zamiluje.
Výsledek obrázku pro violetta jackie

Vedlejší postavy Lara

3. prosince 2016 v 13:09 | Rossa

Lara Garcia (2. série)

Hraje Valeria Baroni
Lara je mladá holka, která dělá mechaničku na motokrosové trati. Je velmi silná, pracovitá, nezávislá a miluje práci na motokrosu. Poté co začal závodit na motorce i León se stává jeho mechaničkou. Sbližují se a Lara Leónovi v nejtěžších chvílích hodně pomáhá. Bude z toho něco víc? Lara však není jenom nadaná mechanička, má talent i na zpěv.
Související obrázek

Vedlejší postavy Gery

3. prosince 2016 v 13:07 | Rossa

Gery Lópezová (3. série)

Hraje Macarena Miguel
Gery je nová holka ve městě, pochází z Mexika. Když poprvé potkává na motokrosové dráze Leona, okamžitě se do něj bezhlavě zamiluje. Začne dělat všechno proto, aby je s Violettou rozdělila a získala Leonovo srdce. Gery se také stává novou Betovou asistentkou. I v ní se skrývá velké hudební nadání a vášeň pro zpěv.
Výsledek obrázku pro violetta gery

Jade

3. prosince 2016 v 13:03 | Rossa
Hraje Florencia Benitez
Je to Hermanova přítelkyně a je to velmi povrchní žena, posedlá svým vzhledem. Je svůdná, žárlivá, úzkostlivá, sobecká a ráda manipuluje lidi. Je velmi drzá, vtipná a ne příliš inteligentní, což z ní dělá opravdu okouzlujícího "padoucha". J
ejí bratr Matias ji občas ovlivňuje. Jade pochází z velmi bohaté rodiny. Narodila se bohatá a tak nikdy nemusela dělat žádnou práci. Když ale ztratí veškerý majetek, jediný způsob jak si udržet svou životní úroveň je vzít si Hermana. To je taky důvod, proč ho neustále manipuluje. Jade nemá ráda Violettu vzhledem k tomu, že s ní soutěží o Hermanovu pozornost. Později začne nenávidět Angie, její hlavní soupeřku o Hermanovu lásku. I když nakonec Jade prohraje boj o Hermanove srdce a rozcházejí se, nechce se vzdát a o Hermana chce i nadále bojovat.
Ve třetí sérii do jejího života vstupuje nový bohatý muž. Pomůže jí ale konečně zapomenout na Hermana Castilla?
Související obrázek

Priscilla

3. prosince 2016 v 13:00 | Rossa
Hraje Florencia Ortiz
Priscilla je okouzlující, svůdná, sebevědomá, inteligentní a moderní žena. Na první pohled působí spravedlivě, rozumně a zodpovědně. Je bohatá a rozvedená. Svým hlasem při jejich prvním setkání doslova okouzluje Hermana. Priscilla brzy nadobro vstupuje do Hermanova života jako jeho nová přítelkyně. Když se ukazuje, že má také dceru a tou je Ludmila, naprosto to mění Violettě i samotné Ludmile život. Nyní se z nich stávají nevlastní sestry a budou spolu muset žít pod jednou střechou. Je však Priscilla konečně tou pravou ženou pro Hermana a dobrou matkou pro Violettu, anebo skrývá ještě mnohem víc tajemství, které všechno v rodinně Castillových změní a převrátí naruby?

Angie

3. prosince 2016 v 12:57 | Rossa
Hraje Clara Alonso
Angie je temperamentní, zábavná, charismatická a má ráda hudbu a umění. Je svobodomyslná a září všude kam přijde. Je sestra Hermanovi zesnulé ženy, ale Violetta zpočátku neví, že je její teta. Po sestřině smrti, se několik krát snažila dostat do kontaktu se svou neteří, ale marně. Když se Violetta vrací do Buenos Aires, Angie předstírá, že je nová domácí učitelka, aby mohla být v její blízkosti. Angie také učí zpěv ve "Studiu 21". Svou neteř ochraňuje a nechce připustit, že začíná něco cítit ke svému švagrovi Hermanovi.
V druhé sérii je už její tajemství odhaleno, no i nadále pracuje jako Violettina domácí učitelka. Krom komplikovaného vztahu s Hermanem navíc začíná žárlit na Jackie, která jí "ukradne" dalšího muže jejího života, Pabla. Nekonečné trápení kvůli lásce k Hermanovi ji nakonec přinutí odjet do Francie, kde si chce splnit svůj profesní sen.
Její rodina a domov je ale v Buenos Aires, a proto se ve třetí sérii vrací. Opět ale musí po boku Hermana respektovat jinou ženu.

Naty

3. prosince 2016 v 12:53 | Rossa
Hraje Alba Rico
Ludmilina pravá ruka, i když někdy to je spíš její mazlíček. Naty je hezká, ale příliš málo sebevědomá. Žije pro módu a na ostatní studenty se dívá s opovržením. Ve skutečnosti je to velmi nejistá dívka a myslí si, že jediná cesta k úspěchu je patřit do Ludmiliny party. Je dobrá tanečnice a zpěváčka, ale Ludmila jí nedovolí zářit tak jak by mohla. Naty ví, že Ludmila ji může kdykoliv zradit pro vlastní prospěch no i přesto je s ní kamarádka, protože věří, že jedině vedle ní se může stát hvězdou. Naty začne chovat city k Maximu, no Ludmila ji chce mít jenom pro sebe a proto jim v jejich vztahu brání.
Postupem času však Naty nabírá čím dál víc sebevědomí, spřátelí se s ostatními studenty a stává se z ní lepší člověk. Ani přesto ale nepřestává věřit v přátelství s Ludmilou.

Camila

3. prosince 2016 v 12:44 | Rossa
Hraje Candelaria Molfese
Je vtipná, spolehlivá a má velmi silný smysl pro spravedlnost. Bojuje za to v co věří a udělá cokoli pro své přátelé. Cami chodí také do "Studia 21" a je nejlepší kamarádka s Maxim a Francescou. Sní o tom, stát se úspěšnou zpěvačkou. Je velmi talentovaná, ale je si vědoma skutečnosti, že ještě není dost umělecky vyzrálá na to, aby se stala skutečnou hvězdou. Když přichází do Studia nový kluk Broduey, zamiluje se do něj a brzy spolu začínají chodit. Avšak lži, které Camila nesnáší můžou nakonec vést ke konci jejich vztahu.
I v dalších sériích je jejich vztah komplikovaný, usmíření neustále střídají hadky a lži. Nakonec si k sobě ale vždy najdou cestu.

Camila :)

Francesca

3. prosince 2016 v 12:40 | Rossa
Hraje Lodovica Comello
Je chytrá, nesobecká a dobrá kamarádka. Vždy ví poradit, obětovat se pro druhé a stát při ostatních v těžkých chvílích. Ví, že její rodina musí tvrdě pracovat, aby mohla navštěvovat "Studio 21". Narodila se v Itálii, stejně jako její bratr Luca, který vede rodinný podnik "Resto Bar". Je zamilovaná do Tomáse, ale on ji vnímá jen jako kamarádku. Na začátku žárlí na Violettu, ale nakonec se z nich stávají dobré kamarádky. Její nejlepší přátelé ze Studia jsou Camila a Maxi. Francesca se většinou jeví jako ta nejrozumnější z party. V druhé sérii potkává kluka jménem Marco a začíná to mezi nimi pořádně jiskřit.
Ve třetí sérii si uvědomuje, že tím pravým je Diego.

NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY :)

Ludmila

13. listopadu 2016 v 9:31 | Rossa
Samozvaná hvězda Studia , ale opravdu samozvaná .Nezpívá špatně , ale úžasně taky ne .Nejlepší kamarádka Naty .Pořád něco vymýšlí , aby uškodila Violettě a i ostatním .Je to rozmazlená , rozmarná a i docela zlá .Chodila s Leonem, který se díky ní nechoval vůbec dobře .1.Postava Violetta....

13. listopadu 2016 v 9:18 | Rossa
Je to chytrá dívka, plná života, no je příliš osamělá a pod neustálou kontrolou svého otce. Nejdříve neví, že má jedinečný hlas, zděděn po své zesnulé matce. Od svého otce zdědila lásku ke knihám a inteligenci. Violetta je spontánní a upřímná. Snaží se najít své místo ve světě. Když se vrátí do Buenos Aires, začne brát soukromé hodiny klavíru ve "Studiu 21", což je velmi prestižní hudební škola. Tam začíná objevovat nový svět. Violetta potkává Tomáse, oba se do sebe zamilují, no zjišťuje, že něco cítí i k Leónovi, druhému klukovi ve škole, který ji také miluje. Violetta se tedy dostává do těžké situace, a navíc musí neustále před otcem tajit, že chodí do Studia a že se rozhodla svůj život zasvětit hudbě.
Postupem času se stává Violetta mnohem sebevědomější a ve druhé sérii už před svým otcem nemusí skrývat, že studuje hudbu. Tomás je pryč a tak to vypadá, že tím pravám je León, no v jejím životě se objevuje nový tajemný kluk Diego a Violettino srdce je najednou opět zmatené.
 
 

Reklama