Moje postava a JÁ ♥

Moje postava a já - Alba Rico

11. ledna 2017 v 19:59 | Rossa
Přemýšleli jste někdy nad tím, jací jsou herci Violetty v reálném životě. Co mají se svou postavou společného a v čem se naopak liší? Jak vůbec vnímají postavu, kterou ztvárňují? To vše nám herci prozradí v nové sérii videí Moje postava & já. Jde o krátká videa ze španělského originálu "Los Personajes de Violetta" ve kterém herci mluví o sobě a o svých postavách. Český Disney Channel nyní zveřejnil videa na svém Youtube kanálu s českým dabingem, a proto jsem si řekl, proč je nepřinést i vám? Videa sice patří k 2. sérii seriálu, takže nejsou zrovna aktuální, ale určitě jsou zajímavé a mnoho se v nich můžete dovědět. Takže dnes začínáme s Albou rico - Naty!

Moje postava a já - Mercedes Lambre

11. ledna 2017 v 19:58 | Rossa
Dnes nám o sobě něco prozradí herečka Mercedes Lambre. Jaká je ve skutečnosti a co má společného se svojí postavou Ludmilou se dovíte ve videu.:)

Moje postava a já - Jorge Blanco

11. ledna 2017 v 19:54 | Rossa
Série videí Moje postava a já, ve které nám herci Violetty prozrazují něco o sobě a svých postavách pokračuje! Ve dnešním videu je tím hercem Jorge Blanco, představitel Leona. Jaký ve skutečnosti je, co ho pojí s Leonem, či jaký má vztah k hudbě, to vše nám prozradí. Tak si video užijte :)

Moje postava a já - Diego Ramos

11. ledna 2017 v 19:53 | Rossa
Co nám o sobě prozradí další herec z Violetty, tentokrát Diego Ramos, který v seriálu ztvárňuje Violettina otce? Ve videu se dovíme, co má s Germánem společného, a taky která postava se mu podobá nejvíce.

Moje postava a já - Lodovica Comello

11. ledna 2017 v 19:51 | Rossa
Zajímá vás, jaká je ve skutečnosti Lodo Comello, představitelka Francesci? V dalším dnešním videu nám o sobě pár věcí prozradí, a pozor, ve videu ji již můžeme slyšet s novým dabingem! Dabérka Terezie Taberyová jí bude nově propůjčovat hlas i ve třetí sérii, takže si užijte ochutnávku :)

Moje postava a já - Martina Stoessel

11. ledna 2017 v 19:50 | Rossa
Tak a máme tady konečně i hlavní postavu seriálu, Violettu. Jaká je ve skutečnosti Tini Stoessel, od kdy se věnuje zpěvu a co by poradila nadějným zpěvákům či hercům nám poví ona sama v dalším videu Moje postava a já :)

Moje postava a já - Diego Dominguez

11. ledna 2017 v 19:49 | Rossa
Diego Dominguez Llort je součástí Violetty od druhé série, kdy získal roli Diega. I on nám ve videu Moje postava a já o sobě něco prozradí, řekne nám co má společného se seriálovým Diegem a jaký styl upřednostňuje. U Diega nás čeká ve třetí sérii také změna dabingu a ve videu již můžeme slyšet nového dabéra. Do komentářů můžete psát, jak jste s novým dabingem spokojeni. :)

Moje postava a já - Clara Alonso

11. ledna 2017 v 19:47 | Rossa
Tak a co nám o sobě a své postavě prozradí další tvář Violetty? Dnes tady máme video s Clarou Alonso, představitelkou Angie, která nám krom toho řekne například i které postavy ze seriálu jsou její oblíbené a poradí taky začínajícím zpěvákům. Tak si užijte video :)

Moje postava a já - Candelaria Molfese

11. ledna 2017 v 19:44 | Rossa
Cande Molfese známe všichni jako seriálovou Camilu. V seriálu je Cami upřímná, spravedlivá a občas také trochu ulítlá. Jaká je však Cande v reálu? To nám již tradičně prozradí ve videu s názvem Moje postava a já, užijte si ho :)
 
 

Reklama