Herci z Violetty (2 část)

1. července 2017 v 15:20 | Rossa |  rozhovory

Herci z Violetty (2 část)Jaký je váš oblíbený druh hudby a oblíbený umělec?
Martina: Beyoncé, je to má oblíbená zpěvačka.

Jorge: Mám rád hodně druhů hudby, ale především rock a pop a mí oblíbení umělci jsou Bruno Mars, Justin Timberlake a Maroon 5.

Ruggero: Mám rád pop music, a moji oblíbení umělci jsou v současnosti Bruno Mars, One Direction, Justin Bieber. Oni mají můj styl a tak se snažím z rozhovorů zjistit, co cítí, protože jsme přibližně v stejném věku.

Lodovica: Mám ráda pop, ale také se mi líbí rock and roll, Bruce Springsteen, Bob Dylan. Moje rodina jsou rokový fanoušci. Taky mám ráda i Joss Stone. Mám ráda hluboké hlasy.

Facundo: Já nemám specifický styl hudby, kterému dávám přednost. Rád poslouchám hudbu a taneční hudbu, každý druh hudby vyjadřuje něco jiného, přináší něco živého. Samozřejmě to závisí od situace. Když chci relaxovat, poslouchám klidnou hudbu, když chci tančit, poslouchám rytmičtější hudbu.

Diego: Hudba je mi ukradená, když tam je melodie, který se mi líbí.
Pokud byste mohli cestovat zpět v čase, s kým byste se chtěli nejvíc setkat?

Martina: Michael Jackson nebo Whitney Houston.

Jorge: Dobrá otázka… Jelikož jsem fanoušek rockové hudby, tak Elvis Presley

Ruggero: Já bych se rád setkal s Michaelem Jacksonem, králem popu. Kéž bych mohl.

Lodovica: Mám dvě možnosti. Chtěla bych se vrátit v čase, abych potkala Marylin Monroe. Marylin Monroe byla první hvězdou v období vývoje filmu a televize, a já bych ji ráda viděla v tomhle období a taky tu atmosféru. A pak bych se chtěla účastnit koncertu Queen.

Facundo: Marlon Brando.

Diego: Rád bych potkal Charlieho Chaplina.

Studujete v současné době?

Martina: Pořád chodím na střední školu, takže studuji všechno. Ještě jsem neskončila, pořád mi je 16. (Rozhovor je z února tohoto roku, v současné době už Martina nestuduje, školu nedávno úspěšně dokončila.)

Jorge: Já už školu dokončil, a co se týče vysoké, v současnosti nemám čas, ale možná bych někdy chtěl studovat hudební produkci, abych udělal něco víc pro svou kariéru.

Ruggero: Scénář k Violettě! Já a Lodovica jsme dokončili školu ve stejné době, ale to, co děláme, je taky svým způsobem druh školy. Zpíváme, tančíme a to je naše soukromá škola.

Lodovica: Ano, souhlasím s Ruggerem. To, co děláme zabere spoustu času, takže je to náš život, je to práce na celý den, takže nemůžeme dělat i jiné věci. Ale jednoho dne, když skončíme, můžeme chodit do školy znovu.
Byli jste někdy v Anglii?


Martina a Jorge: Ne, ale brzy bychom ji chtěli navštívit.

Ruggero: Ano, mám rád Londýn, mám rád všechno o Londýně, chtěl bych žít v Londýně.

Lodovica: Já taky. Strávila jsem v Londýně čtyři dny, a to stačilo to k tomu, abych se do něj zamilovala a ráda bych se tam vrátila.

Facundo: Zrovna nedávno jsem byl v Londýně poprvé. Londýn prostě miluji. Byl jsem tam těsně před příchodem do Říma.

Diego: Ještě jsem tam nebyl, ale umírám touhou jet do Londýna a chtěl bych potkat herce Colina Firtha.
Co děláte, když nenatáčíte seriál?


Martina: Já trávím čas se svou rodinou a po telefonu mluvím s kamarády. Dělám to, co normální lidé.

Jorge: Já taky. Rád chodím ven s přáteli a mám ráda sport, fotbal nebo basketbal. Jsem velmi aktivní, takže vždycky něco dělám. Odpočinek mě příliš nudí.

Facundo: Rád jím v dobrých restauracích, trávním čas s přáteli a se svým psem, který mi moc chybí. Taky poslouchám hudby a relaxuji.

Diego: Rád si odpočinu, rád strávím celý jeden den v domě odpočíváním, ale opravdu jenom jeden, protože taky rád sportuji a chodím do kina.
Jak byste jedním slovem popsali vaši koncertní show?

Ruggero: Kouzelná

Lodovica: Úžasná

Facundo: Neuvěřitelná

Diego: Neobyčejná
Jak moc se změnil váš život, když jste se stali slavnými?

Facundo: Vlastně se změnil hodně, dramaticky. Teď jdu po ulici a lidé mě poznávají, což udělalo můj život úplně jiným. Například po koncertu, možná na konci dlouhého dne, když jsem unavený, rád bych se najedl a restaurace je plná fanoušků. Pak je mi jasné, že se můj život úplně změnil. Vím, že mám fanoušky, a to se v tomhle směru zcela změnilo.

Diego: Kompletně. Opustil jsem svou zemi, svou rodinu, své spolužáky, a turné byla další změna. Rád bych se vrátil ke své rodině a svým kořenům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 2. července 2017 v 14:56 | Reagovat

Paráda!!!!!!!!!!

2 Rossa Rossa | 3. července 2017 v 12:09 | Reagovat

[1]:   Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama