Sylwia v pořadu I Love Violetta

26. června 2017 v 14:31 | Rossa |  rozhovory
Nejsi obyčejná fanynka Violetty. Díky pořadu I love Violetta ses sama stala
známou. Jak ses vůbec do tohohle pořadu dostala?
Jednoho dne jsem dostala zprávu s pozváním na casting. Hned jsem zavolala svým rodičům a už o dva dny později jsem byla ve Varšavě (Jinak žiju v jižním Polsku). Byla jsem trochu ve stresu, ale produkční tým kolem byl vážně milý a pomáhal mi. Musela jsem nahrát pár věci s informacemi o mně a odpovědět na otázky, které prověřily mé vědomosti o Violettě.

Dostala jsem se do druhé fáze a poté až k poslednímu castingu. Všechno trvalo dohromady asi měsíc. Nejhorší částí castingů bylo čekání, týden po každé fázi, ale byla jsem trpělivá a nakonec tu roli získala! Naštěstí :)
Byl pořad I Love Violetta tvojí první televizní zkušeností, nebo si již na obrazovkách vystupovala předtím?
Byla to moje první televizní zkušenost. :)

Polská I love Violetta se vysílá i mimo Polska, například v Česku, na Slovensku či Maďarsku. Věděla si o tom, že je tvoje tvář známá i za hranicemi?

Byla jsem velmi překvapená, když jsem začala dostávat spoustu komentářů, tweetů a zpráv od fanoušků Violetty z jiných zemí. Dověděla jsem se to právě takovýmhle způsobem. :)Sylwia v pořadu I Love Violetta
Změnilo ti účinkování v pořadu I Love Violetta v něčem život?
Změnilo ho hodně! Stát se součástí Disney Channel je snad snem každého dítěte na tomhle světě a já pořád nemohu uvěřit, že si vybrali právě mě! Kromě toho jsem se dostala do povědomí hudebního vydavatelství a teď pracuji na svém vlastním debutovém albu, které vyjde na podzim.

Kromě moderátorky v pořadu si ale, přepokládám, pořád především fanynkou Violetty. Jak ses k Violettě dostala a proč sis seriál oblíbila? Co se ti na něm líbí nejvíc?

Myslím, že V-Loverkou jsem se stala v okamžiku, kdy jsem viděla první epizodu seriálu.

Jako správné fanynky se tedy nemůžu nezeptat, která píseň, postava, pár a herec je tvůj nejoblíbenější?
Z písní Algo Se Enciende a Ser Mejor. Miluji tyhle písně, protože nám ukazují sílu přátelství.
Mojí oblíbenou postavou je Camila, jelikož v ní tak trochu vidím sebe. Obě jsme velmi nerozhodné. :P
Pár? Samozřejmě Leonetta, ale fandím taky Germangie. :)
Mým nejoblíbenějším hercem je bezpochyby Jorge Blanco. Miluji způsob, jakým vyjadřuje své emoce a taky má nádherný hlas.
Máš taky nejoblíbenější moment ze seriálu a nejoblíbenější sérii?
Moje oblíbená série je ta první. Milovala jsem soutěžení mezi Leónem a Tomásem. :)
Teď na chvíli pojďme od Violetty. Prozradíš nám něco o sobě, jestli třeba ještě studuješ, nebo co ráda děláš ve volném čase?
V dubnu jsem úspěšně ukončila střední školu a teď studuji na univerzitě. Studuji Organizaci filmové a televizní produkce, takže studuji vážně ráda, jelikož mě to opravdu baví. Taky jsem začala dělat Vlogy na svůj YouTube kanál, kde se poslední dobou snažím přidávat nové video vždy alespoň jednou za týden.
Čemu by ses chtěla věnovat v budoucnu? Věnovala by ses ráda třeba zpěvu či herectví?

Miluji obojí, zpěv i herectví, takže doufám, že je v budoucnu bude možné propojit.

Sylwia Lipka


Pokud se nepletu, byla ses podívat i na koncertu Violetty. V jakém městě a jak se ti show líbila? Máš i nějaký speciální zážitek z koncertu?
Ano, loni jsem byla na koncertu Violetty Live v Lodži. Show byla úžasná, všichni zpívali a tancovali nádherně a já nemohla uvěřit, že je vidím živě.
Náš tým točil videa ze zákulisí, takže jsme měli možnost nahlédnout do šaten herců z Violetty. Ještě jsme ale netušili, že ten den nebudeme v zákulisí pouze jednou… Fanoušci Violetty nás poznali, když jsme se chtěli usadit na svých místech, takže přišli k nám, pozdravili nás a fotili se s námi. Argentinská ochranka nás pak znovu musela vzít do zákulisí, kde právě Diego, Jorge, Samu, Ruggero a Facu hráli fotbal. Byl to skvělý a zábavný den. S herci z Violetty jsem se pak potkala ještě i den poté.
Podařilo se ti to, o čem mnoho fanoušků pouze sní. Nedávno si se u vás v Polsku setkala osobně i s Cande Molfese, dokonce jste spolu dělali rozhovor. Jaká je Cande ve skutečnosti a jaké si měla pocity během setkání?
Cande je opravdu milá a laskavá osoba. Navíc, na setkání a rozhovor se mnou přišla bez jakýchkoliv agentů či ochranky. Přivítala mě, jako bychom byly nejlepší kamarádky a dokonce věděla i to, že jsem taky herečkou z Disney Channel. Interview připomínalo spíš přátelskou debatu, bylo to skvělé! (Záznam z rozhovoru najdeze ZDE)
I za hranicemi víme, že se u vás Violetta stala obrovským hitem. Jak jste prožívali "Violetta mánií" přímo v Polsku a co myslíš, že stálo za takovým úspěchem Violetty ve vaší zemi?
Violetta je nepochybně nejúspěšnějším seriálem tady v Polsku. Myslím, že se stala tak populární na základě dvou věcí. Především díky obsazení! Všichni jsou neskutečně talentovaní a své role ztvárnili opravdu realisticky. Stejně tak hudba, kterou dělají je skvělým balzámem pro naše uši.

Druhou věcí je příběh. Mnoho lidí sní o zpívání, chození do školy jako je "On Beat studio" a o přátelstvích, která jsou mezi postavami ve Violettě. Ukázali nám vlastně naše sny, které se prostřednictvím seriálu mohli stát skutečností.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Veronika | Web | 27. června 2017 v 16:08 | Reagovat

Parádní rozhovor, díky!

2 Rossa Rossa | 29. června 2017 v 12:50 | Reagovat

není zač rozhovor je fakt dobrý :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama