Jorge Blanco

30. června 2017 v 12:07 | Rossa |  rozhovory

Jorge Blanco

Výsledek obrázku pro jorge blanco

V první sérii sis zahrál padoucha, teď hraješ sympaťáka. Co se ti líbilo víc?
Je super být tím hodným, ale zároveň je opravdu zábavné chovat se jako darebák. Parádně jsem si to užíval, protože to pro mě bylo něco nového, v reálu jsem se nikdy zle nezachoval. Docela bych si tu svou zápornou linku prodloužil. Jako herci se mi role lumpa líbí víc.
Violetta se vysílá po celém světě. Jaké to je, když se slyšíš v jiném jazyce a "mluvíš" úplně odlišným hlasem?

Vědět, že v tolika zemích na celém světě mám naprosto jiný hlas, je taky strašně fajn, je to legrační. Někdy přemýšlím, jaký ten kluk, co mě dabuje, asi je. Některé z dabingů na mě padnou jako ulité, u jiných se řežu smíchy. Sám jsem se dabingu chvíli věnoval a musím říct, že je to zajímavé!
Co bys rád dělal v budoucnu, po Violettě?

Určitě chci co nejdřív začít pracovat na vlastním albu. Mám moc rád jak herectví, tak zpívání, a přál bych si věnovat se obojímu, ale kdybych si měl jedno vybrat, byl by to zpěv. Mým snem je každopádně takový mix, vedle hudby pracovat i ve filmu.
Pocházíš z Mexika a kvůli natáčení ses přestěhoval do Argentiny. Jak se ti tam žije?

Do Argentiny jsem se stěhoval s vizí, že tam strávím osm měsíců, už jsou to ale tři roky! Být tak daleko od příbuzných a přátel je občas docela náročné, ale je to ohromná zkušenost a já jsem za ni strašně vděčný. Ne každý má šanci procestovat svět a pracovat v zahraničí. Popravdě se většinu času snažím na domov nemyslet, protože vím, že až se tam jednou vrátím, bude mi Argentina chybět. Máme tady ve Violettě vážně skvělou partu, trávíme spolu hodně času. A to mi to dost ulehčuje.
Cestuješ rád? A jaké místo, které jsi navštívil, sis zamiloval nejvíc?

Cestování naprosto zbožňuju! Byl jsem ve spoustě zemích a na mnoha místech, takže je opravdu těžké vybrat jen jedno. Hodně se mi líbí evropská města, třeba Sevilla, Madrid, Barcelona, Malaga, Bilbao, takovou klasikou je Paříž a uchvátil mě třeba takový Řím. Jak vidíte, jediné místo prostě vybrat nedokážu!
Zažil jsi při cestování nějaká dobrodružství, o která by ses s našimi čtenáři rád podělil?

Když cestujeme s turné po Americe a Evropě, máme nějaký volný čas a můžeme poznávat město, ve kterém právě jsme. A máme několik parádních zážitků! V Chile se nám stalo, že náš hotel neprodyšně obklíčili fanoušci. Diego měl zrovna narozeniny, a tak jsme potřebovali jít ven, abychom mu koupili dárek. Poprosili jsme hotelovou ochranku, aby nám pomohla. Snažili jsme se proplížit ven, ale šest fanoušků si nás všimlo… Asi si dovedete představit jejich reakci, všichni křičeli nadšením! To, že jsme je prosili, aby byli potichu, se minulo účinkem, a tak jsme museli zpátky a Diego zůstal bez dárku.
Jakým jsi byl studentem? Chodil jsi do školy rád, nebo jsi byl spíš "záškolák"?

Prostřídal jsem velkou spoustu škol, protože kvůli tátově práci jsme se hodně často muselo stěhovat. Pro někoho nepříjemné, já jsem se díky tomu naučil se se všemi rychle skamarádit. Takže mám přátele prakticky po celém Mexiku. Nikdy jsem vlastně neměl svou "partu", vždycky jsem se bavil úplně se všemi.

Když jsem začal s herectvím, musel jsem se hodně učit doma, protože na chození do školy už prostě nebyl čas. A musím říct, že je to o dost jiné než mezi kamarády ve škole. Radím vám, užívejte si školy, dokud můžete, protože studovat sám je o dost těžší!
Hlavní hvězdou Violetty je krásná Martina Stoessel. Jak si hraní s ní užíváš?

S Martinou se hraje jedna báseň! Když seriál začínal a my byli o tři roky mladší, bral jsem ji jako svou mladší sestřičku. Za tu dobu se pořádně změnila! Je to skvělá holka a někdo, koho můžu nazvat svým přítelem. Když spolu točíme, hned si padneme do noty a jde nám to lehce. Bylo by daleko těžší pracovat s někým, kdo by se mi nelíbil.
Výsledek obrázku pro jorge blancoVýsledek obrázku pro jorge blancoVýsledek obrázku pro jorge blanco
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 1. července 2017 v 14:07 | Reagovat

Moc pěkné, super.........

2 Rossa Rossa | 1. července 2017 v 15:10 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama