Herci z Violetty

30. června 2017 v 14:12 | Rossa |  rozhovory
Jak jste se stali součástí Violetty?

Martina: Je to velmi dlouhý příběh! Můj otec šel prezentovat projekt pro Disney Channel, a zeptal se mně, jestli bych nechtěla nahrát skladby pro tento projekt. Ten projekt nebyl Violetta. Nikdy předtím jsem v televizi nic nedělala, takže samozřejmě jsem to chtěla. Šel představit svůj projekt a oni se zeptali, kdo je ta dívka, která zpívá písně na konci. Tehdy jsem měla čerstvým 14 let. Můj otec řekl, že je to jeho dcera. V té době právě hledali hlavní postavu do Violetty. Viděli mnoho dívek, no nemohli najít tu správnou. Zeptali se, jestli nechce jeho dcera přijít a udělat casting… Já řekla "samozřejmě!" Tančila jsem a zpívala, a poté jsem měla ještě spoustu dalších konkurzů. Takže takhle pro mně začala Violetta.

Jorge: Můj příběh je jiný. S Disney jsem spolupracoval už 6 let před tím, takže tento projekt byl první, kdy mě sami zavolali přímo na konkurz. Zavolali mi a řekli, že je možnost, že bych se mohl stát součástí Violetty. Já jsem byl rád, porotže jsem měl zájem. Dali mi potřebné informace a jednoho dne mi řekli, že jsem ve Violettě. Bylo to vzrušující, byl jsem v úžasu, jelikož to bylo poprvé, co mi sami volali a byla to zábava.

Ruggero: Přijal jsem hovor od Mickey Mouse s dotazem, jestli bych se chtěl podílet na Violettě. Bylo to velké dobrodružství, obrovská příležitost, šel jsem do Argentiny a pak mé dobrodružství začalo.

Lodovica: Studovala jsem zpěv a tanec v normální akademii v Miláně a jednoho dne mi zavolal generální ředitel akademie. Za 3 dny pár lidí dorazilo na konkurz na roli dívky v tajném projektu. Byla jsem součástí konkurzu a po týdnu mě vybrali a řekli, že pojedu do Buenos Aires. No a již za 2 měsíce jsem se svými zavadli letěla do Argentiny.

Facundo: Prostřednictvím castingů. Celé to trvalo asi 5 měsíců, musel jsem dělat všechno, tančit a zpívat. Bylo to překvapení, protože pouze o 6 měsíců později jsem se dozvěděl, že jsem byl vybrán. Já přitom ani neznal projekt Violetta, nevěděl jsem, o co se bude jednat nebo jaká bude má postava.

Diego: Pro mě to bylo něco jiného, byl jsem v Madridu. Přišlo to jako překvapení. V té době jsem se snažil prorazit s různými malými projekty. Jakmile jsem to zjistil, brečel jsem své matce do telefonu, protože ona věděla, jak důležité to pro mě bylo.
Chodili jste na hereckou školu?

Martina: Ano, 3 roky jsem chodila na hraní, zpívala jsem a tančila. Nebyla to ale permanentní herecká škola, bylo to pouze o víkendech.

Jorge: Ne, hned jsem začal pracovat a to byla moje herecká škola

Ruggero: Ano, strávil jsem šest let v herecké škole. Byl jsem stydlivý kluk a díky herectví jsem objevil sám sebe, zpěv a kytaru. No a teď jsme tady.

Lodovica: Já, má kytara, 8 let, skládání, pak zpěv a herectví. Je velmi důležité navštěvovat hereckou školu.

Facundo: Začal jsem s tanečním kroužkem ve škole a pak se přesunul na herectví a také začal brát hodiny zpěvu.

Diego: Začal jsem, když mi bylo 13 a chodil jsem na kroužek herectví. Pak jsem začal doopravdy studovat.
Kolik hodin denně jste zkoušeli na turné Violetta en Vivo?

Martina: Co se týče evropského turné, pracovali jsme na tom 2 měsíce zkoušením od pondělí do pátku 6 hodin denně.

Jorge: Před začátkem turné jsme trávili zkoušením celé 2 měsíce, každý den od pondělí do pátku 6 hodin denně. Bylo to těžké, ale výsledek stojí za to.
Jaké je to být na turné? Je to únavné?

Martina: Ano, je to velmi únavné, ale snažíme se užívat si to. Chybí nám náš domov, postel a rodina což je unikátní.

Jorge: Někdy je těžké vstávat dřív než byste chtěli. Je to jako když máte vstávat do školy. Avšak tohle je to co milujeme a naši fanoušci jsou pro nás inspirací. Díky nim zapomínáme na pocit únavy. Snažíme se pobavit s kamarády na jevišti, každý je blázen, takže se spolu nikdy nenudíme.
Kolik času trávíte natáčením seriálu?

Jorge: Natočit jednu sérii trvá asi 8 měsíců. Je to dost času.
Líbí se vám ve skutečnosti vaše postava?

Martina: Vztah k hudbě, zpěvu a tanci je to, co máme společné

Jorge: U mně také

Ruggero: Jsem Federico a moje postava je stejná jako já. Snažím se zapůsobit na dívky, hraji na kytaru a zpívám. Jsem rád s přáteli, mezi lidmi a jsem přátelský člověk. Řekl bych, že Federico je jednoduchá postava.

Lodovica: Já jsem Francesca a ano, jsme si podobné. Máme rádi hudbu, rádi jsme s přáteli, máme rádi romantiku, máme své sny a chceme být v míru se světem a snažíme se najít rovnováhu mezi padouchy a dobrými lidmi.

Diego: Moje postava skutečně odpovídá způsobu mého života. Snažím se být vždy nad věcí, ale samozřejmě do určité míry. Má postava to už trochu přehání.

Facundo: Samozřejmě, má postava se řídí stereotypy. Tak jako v životě, i v seriálu máte spoustu vzestupů a pádů, konfliktů a podobně. Maxi je velmi běžný a reálný charakter, i když to musím někdy v různých směrech přehánět. V divadle a filmovém průmyslu přeháníte více a v televizi se musíte snažit být více v souladu s každodenním životem.
www.mirror.co.uk
Tohle ještě není všechno! Druhá část rozhovoru s těmihle herci tady bude zítra

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 1. července 2017 v 13:34 | Reagovat

To je vynikající :-)  :-)

2 Rossa Rossa | 1. července 2017 v 15:09 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama