fedemila

23. června 2017 v 17:20 | Rossa |  Fedemila a td ..................1.

2sérieFederico se vrací z Itálie zpět do Buenos Aires, ale tentokrát už to není pro Ludmilu jen obyčejný spolužák, ale možná k němu začínáná cítit něco víc, všímají si toho i ostatní, jako třeba Naty nebo Diego. Dokonce si Ludmila představuje, že se málem políbí při společné písničce....

 

2.
Federico a Ludmila se sbližují čím dál víc a začínají si toho všímat i ostatní. Lena přijde na to, že by to mohlo pomoci Maximu a Marcovi, aby nebyla Ludmila při zkouškách jejich kapely tak nesnesitelná. Když skončí Federico a Ludmila díky plánu Leny zavřeni v akvárku, opět to mezi nimi jiskří a málem se políbí...


3.

Ludmila zamění Andrésovo a Federicovo demo a Marotti si myslí, že Federico ukradl Andrésovi jeho demo a vydává ho za své. Marotti zuří a chce Federica poslat zpátky do Itálie. Když to zjistí Ludmila, trápí se kvůli tomu, že Federico odjede a Marottimu se přiznává.....4.

Vztah Federica a Ludmily je stále lepší až do doby, dokud Federico neslyší rozhovor Leona a Ludmily, kdy Ludmila Leonovi říká, že chce sbalit Diega proto aby ublížila Violettě. Federico je zklamaný a nechce mít s Ludmilou už nic společného. Ludmilu to trápí, protože už začala dávat vztahu s Federicem naději.....5.

Federico je na Ludmilu pořád naštvaný a i nadále je přesvědčený o tom, že s člověkem jako je ona by být nemohl. Ludmila sice před ostatními nedokáže přiznat, že je do Federica zamilovaná, ale sama to moc dobře ví. Když v karaoke baru zpívá Federico společně s Naty písničku, Ludmilu to naštve a zlobí se kvůli tomu na Naty, dokonce jí druhý den ve studiu přikazuje, aby odstoupila ze školního a cvičení a přenechala svoje místo Ludmile.......

 6.

Federico se na Ludmilu pořád ještě zlobí a i když se na ní snaží zapomenout, tak mu to nejde a myslí na ní čím dál víc. Ludmila se snaží Fedeho přesvědčit, že je stejný jako ona, to se Federicovi nelíbí, při jejich hádce to mezi nimi opět jiskří a málem se políbí.....7.

Ludmila o sobě před Federicem říká hrozné věci, Federicovi je Ludmily líto a proto dá Naty dárek a chce aby ho předala Ludmile, protože od něho by si dárek nevzala. Dárek ale mezitím rozbije Diego a Ludmila rozbalí zničenou křišťálovou hvězdu. Federico vidí, že dárek od něj je zničený a myslí si, že za to může Ludmila a opět se na ni zlobí.......8.

Vztah mezi Federicem a Ludmilou je čím dál lepší a opět se začínají více sbližovat, dokonce se už dvakrát málem políbí, ale vždycky je někdo vyruší. Vydrží jim to tentokrát a nebo se zase něco pokazí?9.

Když se Federico dozvídá o plánu Ludmily a Diega je opět zklamaný a nechce už s člověkem jako je Ludmila nic mít. Později si ale uvědomuje, že Ludmilu miluje i s jejími chybami a když jí potom potkává v parku, poprvé se políbí :)....

 10.

Když se Ludmila a Federico dozví o tom, že Violetta nechce vystupovat na závěrečné show, snaží se jí přesvědčit, aby si to rozmyslela. Ludmila se cítí provinile a nechce Violettu vidět tak smutnou, nakonec se jí společně s Fedem podaří Vio přesvědčit. Federico si všiml jak se Ludmila začíná měnit a konečně se přez všechny problémy dávají dohromady :).3 série

11.

Ludmila si společně s ostatními užívá turné po Evropě, ale bohužel bez Federica, který má u YouMix spoustu práce a nemůže být na turné s ostatními. Když přijede Federico za Ludmilou do Španělska, Ludmila je z jejich setkání tak nadšená, že úplně zapomene na show. Stihne se tam dostat včas?

 12.


Germán, Priscila, Violetta a Ludmila spolu vycestují na výlet po Evropě. Když Ludmila v Barceloně uvidí v časopise fotku Fedeho s cizí holkou, naštve se a chce sama vycestovat za Federicem do Itálie. Podaří se jí tajně odletět a vše si s Fedem vyříkat?

 


13.


Federico se konečně po dlouhé době vrací do Buenos Aires, z čehož jsou všichni moc rádi, no hlavně Ludmila je nadšená, že po dlouhé době vidí svojí lásku. Když se Federico dozví, že YouMix nechalo Studio v nejhorším ve štychu, rozhodne se dát výpověď a zůstat natrvalo v Buenos Aires a mít tak mnohem víc času na to být s Ludmilou. To ale ještě neví, že Ludmila se snaží zaujmout volné místo u YouMix a stát se tak jejich novou hvězdou.....14.

Naty zjišťuje, že Ludmila chce dělat konkurz do YouMix a snaží se jí přesvědčit, aby to oznámila Gregoriovi. Když Naty přijde na to, že Ludmila konkurz dělala s Violettinou písničkou, vyčítá jí to. Jejich hádku slyší Federico, nemůže tomu uvěřit a naštvaně odchází. Nastává den svatby a Federico uprostřed obřadu Ludmile říká, že už jí nemůže věřit a rozchází se s ní. Ludmila je smutná, že Federica ztratila a hlavou se jí promítají společné okamžiky, nakonec je její útěchou Violettina náruč.

 15.

Federico Ludmile pořád vyčítá, že ukradla Violettě písničku a dělala s ní konkurz do YouMix. Ludmilu to trápí a chce to dát s Federicem do pořádku, ten jí ale odpustí jenom když dá u YouMix výpověď. Ludmila s tím tedy souhlasí, ale sama moc dobře ví, že skončit nechce a proto se rozhodne Fedemu lhát...

 16.

Nastává den show a Ludmila na ní vystupuje i přez to, že si to YouMix nepřeje. Federico si uvědomí, že Ludmilu pořád miluje a dávají se opět dohromady. Violettě se nelíbí, že Ludmila Fedemu lže a snaží se jí přesvědčit, aby mu řekla pravdu. Ludmila se ale nechce vzdát toho, po čem toužila tak dlouho...17.

Priscila nutí Ludmilu, aby skončila ve studiu a naplno se věnovala prácí pro YouMix, Ludmila ale nechce ze studia odejít, dokud neřekne Federicovi pravdu. Ludmila společně s Federicem řeší v restauraci věci ohledně duetu pro internetový projekt, když najednou v rádiu začne hrát ludmilin hlas, jak na to Federico zareaguje?


18.
Federico nedokáže Ludmile po tom všem odpustit a snaží se jí ignorovat, Ludmila zkouší jejich vztah ze všech sil zachránit, ale marně. Zdá se, že začíná pochybovat o svém rozhodnutí stát se hvězdou YouMix, narozdíl od Priscily, která myslí pouze na Ludmilinu kariéru.


19.

Do Buenos Aires přijíždí španělská hvězda You Mix Felipe Díaz, aby s Ludmilou vytvořil pěveckou dvojici. Jen u zpívání to ale nezůstane, You Mix udělá z Ludmily a Felipeho nový pár, to se samozřejmě nelíbí Federicovi, který se shodou okolností s Felipem zná. Ani Ludmila z toho není nijak zvlástně nadšená, ale co s tím nadělá, když je Felipe odhodlaný splnit všechny požadavky co You Mix žádá.

 20.

Ludmila se rozhodne předstírat, že vztah s Felipem je skutečný, aby Federico žárlil, to se Ludmile samozřejmě podaří, protože je do ní Fede pořád zamilovaný. Celou situaci pozoruje taky Violetta, která se snaží Ludmile promluvit do duše, protože nechce aby Fede trpěl..

 21.

Ludmila nadále hraje vztah s Felipem, Fede jí ale začíná podezřívat, že před ním něco tají. Když Ludmila na titulní straně časopisu najde fotku, na které se Felipe líbá s Naty, zuří a už dál nechce nic předstírat. Před novináři řekne celou pravdu a Felipe tak díky tomu odjíždí z Buenos Aires. Kvůli tomu ale také přichází o práci v You Mix a její místo brzy zaujímá nová hvězda. Jak na všechno zareaguje Federico?22.

Ludmila a Violetta přicházejí na rozlučkovou párty pro Matyldu kam nebyly pozvané. Federico se Ludmile stále vyhýbá a nechce jí poslouchat, proto Ludmila využije příležitosti a svoje pocity vyjádří písní. Oba na sebe stále myslí a Vio s Leonem se jim snaží pomoct, aby se netrápili. Příští den Ludmila v parku potkává Federica, který jí věnuje písničku, díky které se opět začínají sbližovat...

 23.

Ludmila přichází za Gregoriem do Studia s prosbou, aby jí přijal zpátky, tomu se to nejprve nelíbí, ale nakonec dává Ludmile ještě šanci. Nastává den nahrávání desky klučičí kapely, na které se chystá i Ludmila, ale díky Priscile, která jí zamkne v pokoji se zdá, že to nestihne. Fede si o ní dělá starosti, ale co jí vlastně zdrželo se nedozví, protože Ludmila svojí matku neprozradí.24.

Federico a Violetta se od Olgy dozvídají, že byla Ludmila v den natáčení zamknutá ve svém pokoji. Federico si myslí, že jí tam zamknula Priscila a přichází s touto myšlenkou za Ludmilou. Ludmila nakonec před Fedem a Vio nechtíc Priscilu prozradí. Fede se snaží Ludmile pomoct, ona se mu ale vyhýbá a vztahy jsou mezi nimi stále napjaté. Mezitím ve Studiu vrcholí přípravy na soutěž...

 25.

Všichni u Castillových v domě jsou šokováni zprávou, že Violettu někdo schodil ze schodů a jelikož byla Ludmila ta poslední, se kterou Violetta před pádem mluvila, obvinění padá automaticky na ni. Ludmila to trápí a jediný člověk, který je na její straně a věří jí je Naty. Dokonce ani Federico Ludmile nevěří a nechce se k ní vrátit, dokud se neukáže celá pravda.

 26.

Vypadá to, že Ludmila bude muset odjet studovat do Švýcarska, Federica i Violettu to trápí, ale pořád nejsou přesvědčeni, že Ludmila Violettu ze schodů nestrčila. Ludmila prosí Violettu, aby zjistila pravdu, než bude pozdě. Federico se snaží Ludmilině odjezdu zabránit, chce tajně napsat otci Ludmily, protože on jediný s tím může něco udělat. Aby se to nikdo nedozvděl, před Priscilou předstírá, že ho Ludmila nezajímá. Ludmila si jejich rozhovor vyslechne, bolí jí, co o ní Fede říká a nechce ho už nikdy vidět. Zachrání celou situaci až nečekaná návštěva?

 27.

Ludmily táta si přeje, aby se s ním Ludmila odstěhovala do Afriky a mohli tak dohnat ty roky, co spolu nemohli být. Ludmila ačkoli nechce, musí souhlasit. Všichni jsou zprávou o Ludmilině odjezdu šokováni, nejvíce Naty a hlavně taky Federico. Nakonec vše vyřeší Hermán, který navrhne, že u nich může Ludmila dál bydlet a bude se o ni starat. Ludmila tuto šťastnou zprávu přichází oznámit Federicovi, ten jí prosí o odpuštění, ale dokáže mu Ludmila odpustit?

 28.

Ludmila stále váhá, jestli má Federicovi odpustit a ani Federico neví, zda dokáže odpustit sám sobě, že Ludmile nevěřil. Jejich usmíření přispívá Violetta, která se jim snaží dávát rady. Zdá se, že jediná chvíle, kdy spolu vycházejí je společný zpěv. Napomůže k jejich usmíření snad společné vystupování před španělskou ambasádou?

 29.

Federico stále prosí Ludmilu o odpuštění, zdá se jeho vřelá slova na Ludmilu neplatí, ale oba moc dobře vědí jaká je pravda, Ludmila si jí jen nechce přiznat, není ale jediná. Mezitím vrcholí přípravy na záverečné vystoupení studentů v Seville, alespoň že při zkouškách to mezi nimi funguje

 


30.

Studenti posledního ročníku Studia On Beat odlétají do španělska, aby zde předvedli záverečnou show před španělským velvyslanectvím. Nehledě na svoje problémy si všichni společně užívají krásy Sevilly. Federico se snaží být na Ludmilu mílý, ona ale stále předstírá, že jí nezajímá. Až později při písničce, kterou ji Fede věnuje, si uvědomí, že on je ten pravý. Konečně jsou zase spolu a užívají si čas strávený s ostatními. Večer potom Federico Ludmile věnuje ten nejkrásnější dárek ve Vesmíru.

 


31.

Ludmila s Federicem jsou konečně definitivně spolu a užívají si společné chvíle před závěrečným vystoupením. Poslední vystoupení studentů na počest Antonia začíná a všichni si ho společně užívají. Poté co nakonci show Hermán požádá Angii o ruku, se všichni včetně Federica a Ludmily setkávají na nádherné svatbě. Tento vyjímečný okamžik nakonec všichni oslavují společnou písničkou, po boku svých nejmilejších....Ludmila a Federico ve studiu vzpomínají na okamžiky, které zde prožili a s ostatními spolužáky dávají Studiu své sbohem!
Už je konec Fedemily

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 24. června 2017 v 8:40 | Reagovat

Wow, wow, wow, já jen zírám, to je servis, díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 roosa roosa | 25. června 2017 v 16:30 | Reagovat

[1]: není zač :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama