Chyby ve filmu Violetta

4. března 2017 v 20:23 | Rossa |  Zajímavosti

Chyby ve filmu Smějící se

1) Taška

V 21. epizodě 1. série se v jedné scéně bavila Violetta s Camilou a měla červenou tašku na svém pravém rameni. O záběr dál, když si šla promluvit s Tomásem, už měla ale tašku na rameni levém.
2) Hodinky
Ve 22. epizodě 1. série neměla Francesca na své levé ruce ve Studiu 21 růžové hodinky, ale v další scéně v Resto Baru už je na ruce měla.
3) Výraz Naty
Ve 23. epizodě 1. série, když se projevila Leónova alergická reakce na jahodový džus, byl výraz Naty v prvním záběru zcela odlišný než v záběru druhém.
4) Hodinky, rukáv u košile
Ve 23. epizodě 1. série, když Pablo, Angie a Gregorio vítají Antonia před Studiem 21, má v prvním záběru Pablo mírně vyhrnutý rukáv od košile a viditelné hodinky na levé ruce. Ve 2. záběru už má ale rukáv natažený a hodinky vidět nejsou.
5) Řetízek
Ve 27. epizodě 1. série, když se Jade bavila s Olgou, neměla na krku žádný řetízek. V další scéně, když měla rozhovor se svým bratrem Matías, už jej ale na krku měla.

6) Náramky
Ve 27. epizodě 1. série, když šla Olga vynadat slečně Jade, neměla na levé ruce žádné náramky. Hned v další scéně, když vše vyprávěla Ramallovi, už na ruce náramky ale měla.
7) Kamera
Při natáčení videoklipu k písni "Algo se enciende", který se objevil v 66. epizodě 2. série, se v záběru nechtěně objevila jiná kamera, která tam jistě být něměla.
8) Náramek
Ve 20. epizodě 1. série měla Ludmila na své pravé ruce v učebně zpěvu zlatý náramek. O pár záběrů dál, když byla spolu s Naty ve sborovně, ho už ale neměla. Kam se poděl?
9) Dveře - klika
Klika je u dveří domu Castillových v jednom záběru na pravé straně, ale v jiném záběru je hned klika na straně levé.
10) Ruce v bok
V 19. epizodě 1. série spolu měli na zahradě rozhovor Olga s Ramallem a slečna Olga měla v prvním záběru pravou ruku mírně podél těla, ale jen o jediný záběr dál už měla obě ruce v bok.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama