Věděli jste že...

3. prosince 2016 v 15:42 | Rossa |  Zajímavosti
Je tady další vydání rubriky Věděli, jste, že... s dalšími pěti zajímavostmi o Violettě, a o našich oblíbených hercích. Věřím, že i tentokrát se dovíte něco nového. :) Tak například, Věděli jste, že...

...Facu Gambandé si nechal udělat tetování?

...Lodovica Comello propůjčila v italské verzi nové pohádky od Disney a Pixaru Inside Out (V hlavě) svůj hlas hlavní postavě Joy (Radost)? Po Univerzitě pro příšerky tak jde pro Lodo už o druhou zkušenost s dabingem.
...Mercedes Lambre se původně vůbec neplánovala účastnit konkurzu do Violetty? Doprovázela zde jenom svoji přítelkyni, no když ji tvůrci uviděli, okamžitě ji oslovili, jestli by to také nechtěla zkusit....Herec Pablo Sultani (Beto) hraje v argentinské verzi muzikálu Shrek hlavní roli, tedy Shreka?


...Písně Ahí Estaré a Te Esperaré nebyly napsané pro Violettu? Obě jsou ze staršího seriálu latinskoamerického Disney Channelu "Cuando Toca La Campana", ve kterém si jinak zahráli například i Xabiani Ponce de León (Marco), Clara Alonso (Angie), Valeria Baroni (Lara) a Jorge Balnco, který shodou náhod píseň Ahí Estaré i zpíval. Původní verzi si můžete vyslechnout ZDE


...Se Tini Stoessel a její o 7 let starší přítel Peter Lanzani rozešli? Tini to potvrdila v polovině dubna v rozhovoru pro jednu argentinskou televizi. Řekla, že to byl zdravý rozchod, a zůstávají i nadále přáteli.


...Clara ALonso (Angie) nedávno změnila účes? Nyní je z ní bruneta.


...Herec Joaquin Berthold (Matias) hraje na profesionální úrovní pozemní hokej? Dokonce hraje v pozici brankáře v argentinském národním týmu!


...Scény v Madridu v 2. sérii se sice odehrávaly mezi epizody 72-76, ale ve skutečnosti se natáčely až na závěr? Pozorný divák si například mohl všimnout, že má Violetta v epizodách z Madridu malinko světlejší barvu vlasů.


...Na turné Violetta en Vivo musel být koncert ve španělském městě Valencie (v prosinci 2013), předčasně ukončen, a lidi byli evakuováni, protože se zřítila část stopu, a zranila jednoho z pracovníků?


...Minulý měsíc vydal Ruggero Pasquarelli (Federico) svou autobiografickou knihu s názvem "Mi piace!" v překladu "To se mi líbí"?


...V roce 2003 Diego Domínguez (Diego) jako 11letý soutěžil ve španělské dětské pěvecké soutěži Eurojunior?


...Herec Ezequiel Rodriguez (Pablo) se nejprve ucházel o roli Violettina otce?


...Clara Alonso (Angie) v současnosti září v italské televizní soutěži Notti sul ghiaccio (Noci na ledě)? Soutěž je něco jako StarDance na bruslích, a zatím si v ní se svým tanečním partnerem vedou velmi dobře.


...Candelaria Molfese (Camila) má zezadu na krku vytetované malé srdíčko?

...Když měla Martina Stoessel 10 let, tedy v roce 2007, zahrála si v argentinském seriálu Patito Feo? Byla to její první herecká zkušenost a zajímavostí je, že v seriálu hrál i Diego Ramos (Herman) či Rodrigo Velilla (Napo).


...Diego Domínguez (Diego) má 3 tetování?


...Seriálová Violetta se narodila 26. června 1995? Datum jejího narození je například vidět na přihlášce do studia. Violetta je tedy o necelé 2 roky starší než její představitelka Martina Stoessel.


...Seriál Violetta se měl původně jmenovat Esperanza mía (Moje naděje) nebo Esperanza (Naděje)?


...Jorge Blanco (Leon) si při konci turné Violetta en vivo vymknul kotník a skončil na invalidním vozíku?


...Martina Stoessel se potkala se světově známým argentinským fotbalistou Lionelem Messim? Paradoxem je, že sám Messi přšiel za Tini, kvůli své malé neteři, která ji chtěla potkat.


...Alba Rico (Naty) žila 5 let v Londýně?


...Lodovica Comello (Fran) a Tini Stoessel (Violetta) nadabovaly postavy Carrie a Britney v italské verzi filmu Univerzita pro příšerky?...Mercedes Lambre (Ludmila) a taky Diego Domínguez (Diego) kouří?

...Valeria Baroni (Lara) a Clara Alonso (Angie) se znaly už před Violettou, jelikož spolu v roce 2008 hrály v argentinské verzi filmu High School Musical: El Desafio?


...Mercedes Lambre (Ludmila) a Xabiani Ponce De León (Marco) spolu ve skutečnosti tvoří pár?


...Martina Stoessel napsala vlastní autobiografickou knihu s názvem Simplemente Tini (Jednoduše Tini)?


...Ruggero Pasquarelli (Federico) v roce 2010 soutěžil v Itálii v X-factoru a umístil se na 6. místě?


...Candelaria Molfese (Camila) nosila během 1. série Violetty rovnátka? Jelikož ale měla bílou barvu, téměř nebyla vidět.


...Když šla Martina Stoessel na první konkurz do seriálu Violetta, bylo jí teprve 14?


...Martina Stoessel se začátkem září v Římě oficiálně setkala s papežem Františkem?


...Lodovica Comello a Alba Rico letěli poprvé do Buenos Aires v jednom letadle?


...Když byl Jorge Blanco malý ho prý ve škole ostatní kluci šikanovali?


...Od 1. září se Violetta vysílá i v USA? Ne však s anglickým dabingem na Disney Channel, ale na televizním kanálu Azteca, který vysílá ve španělštině....Mercedes Lambre umí velmi dobře malovat?


...Herečka Mercedes Lambre (představitelka Ludmili) není přirozená blondýna? Původně měla hnědé vlasy.


...Nejoblíbenější píseň Tini Stoessel (Violetty) z celé 1. série je píseň Ser Mejor?


...Trvalo měsíce, než se Ruggero Pasquarelli (Federico) naučil kvůli seriálu Violetta španělsky?

...Jorge Blanco (Leon) se svou partnerkou Stephie Camarena tvoří pár už 7 let? Nedávno se dokonce šeptalo, že je Stephie těhotná, no nic takového nebylo potvrzeno.


...Nejvíc shlédnutí na YouTube má ze všech písní z celého seriálu píseň Hoy Somos Más? Podívalo se na ní víc jako 57 milionů lidí. Na druhém místě je píseň Te Creo s více než 45 milionů shlédnutí.


...28. července v den premiéry třetí série se konala speciální tisková konference s hvězdami seriálu?


...Exkluzivní předpremiéra třetí řady, kterou uveřejnil na svém YouTube kanálu Disney Channel LA má k dnešnímu dni víc jako 2 miliony shlédnutí?
...Postava, kterou ztvárňuje Damien Lauretta se ve skutečnosti jmenuje Clement, no před všemi ve studiu se vydává za Alexe?


...Scéna s Violettou a Leonem v balóně z první epizody 3. série, se ve skutečnosti nenatáčela v opravdovém balóně? Opravdový byl pouze koš, který byl vyzvednutý jeřábem....Všechny tetování, které má Tini se rozhodli v seriálu maskovat, protože se nehodí k postavě Violetty?


...Tini Stoessel (Violetta) má na zdi ve svém pokoji stejný nápis jaký má vytetovaný na zápěstí, tedy "All U Need is Love" ?


...Lodovica Comello (Francesca) a Ruggero Pasquarelli (Federico) někdy během natáčení schválně mluví italsky, aby jim nikdo nerozuměl?


...Mirta Wons (Olga) je napůl polka?


...Candelaria Molfese (Camila) a Facundo Gambandé (Maxi) prý ve skutečnosti tvoří pár?


...Florencia Benítez měla dlouhé vlasy, no kvůli roli Jade ve Violettě se musela ostříhat?


...Clara Alonso (Angie) a Diego Domínguez, který hraje ve druhé sérii Diega, ve skutečnosti tvoří pár?...Oblečení Violetty do seriálu navrhuje mladá návrhářka Electra Formosa, kterou můžeme znát z Disney pořadu Oblékni se jako hvězda?


...Škola ani dům Violetty nejsou reálné místa? Interiéry se natáčí ve studiích a záběry venku před Studiem 21 se natáčí před Univerzitou v Buenos Aires....Jorge Blanco (León) začal hrát na kytaru už v 8 letech a zpívat začal když mu bylo 11?
...Oblíbený předmět Martiny Stoessel (Violetty) je dějepis?


...Ačkoliv v seriálu jsou Ludmila a Violetta nepřítelkyně, v reálném životě jsou Marcedes a Martina velmi dobré kamarádky?


...Violetta je vůbec první seriál na způsob telenovely od Disney channel?


...Martina Stosessel (Violetta) měla na začátku první série teprve 14 let, i když hrála sedmnáctiletou? Celkově je také nejmladší z celého obsazení Violetty.


...Herečka Florencia Benítez, představitelka Jade ve skutečností zpívá operu?


...Příjmení Jorgeho (Leóna) tedy Blanco, znamená česky bílý?


...Martina Stossel (Violetta) a Jorge Blanco (León) jsou ve skutečnosti opravdu velmi dobří přátelé? Oba jsou ale zadaní.


...Martina Stoessel (Violetta) má na zápěstí vytetované "All you need is love" teda "Vše co potřebuješ je láska"?


...Seriál Violetta má na své oficiální Facebookové stránce přes 4 miliony fanoušků?


...Po zhlédnutí 20 miliony diváky v Evropě během prvních 3 měsíců roku 2013 se pořad stal na YouTubu ve Francii, Španělsku a Itálii vyhledávanější než pojmy Lady Gaga a Katy Perry?


...I když jsou Debby Ryan (Bailey) ze Sladkého života na moři a Jorge Blanco (León) z Violetty ze zcela odlišných zemí, znají se?


...Clara Alonso, představitelka Angie, i přes to, že hrá dospělou učitelku a tetu Violetty má ve skutečnosti 24 let, takže je pouze o 7 let starší jako Martina Stossel (Violetta), a stejně stará jako Lodovica Comello (Francesca) , která hraje studentku?...představitel Tomáse Pablo Espinosa a představitelka Ludmili Mercedes Lambre ve skutečném životě tvořili delší dobu pár? Momentálně už ale spolu nejsou.
...V původním znění má Violetta v seriálu přezdívku Vilu, no v češtině je přeložená jako Vio?
...V Itálii premiéra seriálu dosáhla nejvyšší sledovanosti v historii premiér italského Disney Channelu?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama