O seriálu

3. prosince 2016 v 14:11 | Rossa |  O seriálu
Violetta je argentinský dramatický seriál, někdy se uvádí jako telenovela, který měl premiéru 14. května 2012 na Disney Channel Latinská Amerika a 11. listopadu 2013 na českém Disney channel. Seriál má dohromady 3 série, přičemž každá obsahuje 80 epizod. V České republice se od 21. října 2015 vysílá poslední série. Seriál vypráví příběh hudebně nadané teenagerky Violetty, která se vrací do svého rodného Buenos Aires se svým otcem poté, co několik let žili v Evropě. Každá epizoda obsahuje originální hudební čísla různých hudebních žánrů.
Violetta je dospívající dívka, která si není vědoma svého velmi speciálního hudebního nadání. Tento talent zdědila po své matce, slavné zpěvačce, která zemřela při tragické nehodě, když byla Violetta jen malé děvče.
German, její otec, je velmi úspěšný muž, který miluje svou dceru přesto, že je přehnaně přísný. Po nehodě se oba přestěhují do Madridu a German své dceři zamezí téměř jakýkoli kontakt s ostatními dětmi jejího věku. German si je vědom toho, že Violetta je velmi talentovaná a povzbuzuje ji ve hře na klavír, ale drží ji dál od zpěvu či herectví.
Všechno se změní, když se vrátí do své vlasti do Buenos Aires. Tam Violetta začne chodit na hodiny klavíru ve "Studiu 21", prestižní hudební škole. Potká Angie, svou novou domácí učitelku a vychovatelku, která ji podporuje v rozvíjení svého talentu. Nikdo ani netuší, že Angie je sestra Marie, matky Violetty, a tedy Violettina teta.
Později se Violetta zapíše do studia a po zkouškách se z ní stává plnohodnotná studentka. Violetta potkává ve studiu mnoho hudebně nadaných studentů, včetně Tomáse a Leóna. Jsou to dva chlapci se zcela opačnými osobnostmi, kteří se do ní zamilují a bojují o její srdce. Kromě toho spoznává nové přátelé i nepřátelé, pomalu začíná dospívat a z malé dívenky uzamčené ve svém pokoji se stává sebevědomá holka s obrovským hudebním talentem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama